Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o UB (@SovietDog)


neznamy#7807

Smazaný účet

4
14.11.2022 22:55, naposledy upraveno 3.12.2022 21:51 uživatelem neznamy#7807

Zdravím všechny, kteří si čtou tuto žádost o UB. (poslední psána 5měs. zpět)

Nebudu ani nechci si tu na nic hrát, už předem vím, že nemám šanci, ale naděje umírá poslední.
Dostal jsem ban, přesně 9.4.2022 v 01:04 a bylo to to nejhorší co mě skrz RP potkalo, nevím co napsat, mé vystupování bylo naprosto netaktní a neměl jsem důvod pokračovat
až do ted kdy jsem se neúspěšně, ale s dobrým úmyslem pokoušel o multi-acc, neměl jsem v plánu ničit server, ničit RP nebo tak, chtěl jsem všem ukázat, že jsem jiný
a že jsem se změnil... Proboha, když se nad tím tak zamyslím, byl jsem tak strašně egoistický a rozmazlený, že jsem dokázal udělat discord proti samotnému administrátorovi @SovietDog , který se semnou doslova "štval" v 1 ráno jen kvůli tomu, že já musel mít dětskou mysl a hrát si na něco co ani nejsem...
Za 4 dny mi bude 15, je předemnou SŠ a život už není tak růžový jak byl, už to nejsou ty srandičky, dělání naschválů apod, Skimo byla moje jedna životní kapitola, jistě znáte i mé kamarády @Markuus a @neznamy#6802, kteří mají taktéž permanentní ban, jen oni ví jak se chovám a že dokážů být úplně normální kluk,
by jen rád trávil čas na pořádném RP serveru, za vše co jsem udělal se omlouvám a moc dobře vím, že to nejde vrátit zpět, změnil jsem své chování hlavně kvůli moji životní kapitole a taky to, že už mi není 10... jsem rozumnějsí, chci vystudovat automechanika a mám životní cíle, kterých nedosáhnu díky tomu, že se budu chovat jako idiot,
nikdo mě v budoucnu živit nebude a člověk se časem bude muset postarat sám o sebe bez pomoci ostatních, prostě, omlouvám se za mé chování ke všem, jak komunitě, tak i AT a především pilnému a spravedlnému administrátorovi SovietDogovi/SovietDogu/Sovietu/Sovietovi...
Omlouvám se tak moc, že to nejde ani slovy vyjádřit a všech svých chyb jsem si vědom, šlo to vážně přes čáru a to, že jsem porušil několik zákonů během jednoho večera byla poslední kapka mé dementní osobnosti, na skimu jsem začínal, na skimu chci také skončit... Nebo už jsem možná skončil :shrug:
Až budete moct, ozvěte se mi někdo z AT na discordu a můžem si společně promluvit na TSku... Nevím už co dělat, ještě jednou se omlouvám pánové, psát tuto žádost bych si z morálního hlediska ani neměl dovolit a vím, že to ani nemá smysl, ale ted jsem se nad tím opravdu zamyslel a rozepsal to tak, jak to cítím a jak to vnímám, berte prosím vpotaz
mou snahu, nedávejte zde reakce, nechejte to raději bez reakcí než abyste mi nadávali, sám vím co jsem udělal špatně a lituji toho každým dnem, jen si nalhávám, že mi skimo nechybí, chybí a to dost... Pokud požadovaný UB dostanu, slibuju, že budu sekat latinu a nezapojím se do styku se špatnými lidmi jako tomu bylo onehdá.
Díky moc za přečtení až sem.
S pozdravem, Strnad...

 

 

Edit#1 - Chci obzvláště ještě poděkovat @SovietDog za tvůj výstup toho večera kdy jsem vytvořil ten discord server, na tvém místě bych daného člověka nahlásil, tys to neudělal ikdyž si mohl to už o něčem vypovídá... Každopádně se ještě jednou omlouvám, jen jsem to tu chtěl dodat, hezký zbytek večera.

 

Edit#2 - Zde ještě pingnu s prominutím @SedliX , ikdyž to SovietDog ví, může být někdo kdo stále neví za co jsem permanentní ban dostal, tak začneme od začátku: Napojil jsem se na SkimoRP díky mému kamarádovi, myslel jsem si že je to jen nějaká přiblblá hra, nevěděl jsem co je to RP, v životě jsem o tom neslyšel a tzv. jsem hledal jehlu v kupce sena, RPit jsem neuměl, matně si pamatuji, že můj první BAN byl za porušení pravidla - Mixing (zatahování ooc do ic) no a tak to šlo následující 2 měsíce, dostával jsem bany za Non RP driving, Non RP inj. Apod... Ikdyž jsem se v tu dobu mohl napravit, neudělal jsem to a pokračoval jsem dál, jelikož se mi nechtělo učit RPit... A jednoho nešťastného večera jsem s kámošem jel na benzínku, v autě jsme měli jakési dilda či co a řekli jsme si, ještě k tomu OOC na platformě discord, že použijeme příkaz /nude a uděláme si z lidí srandu... Vzali do ruky dilda a jen tak kráčeli a zdravili lidi, nebyla to sranda, v tu dobu jsem to nevěděl, portnul se Soviet, zeptal se mě zda je to normální a zda bych to udělal i v reálném světě a co já de**nt neřekl? Ano, nevidím v tom problém/Proč ne... A v tu chvíli mi ani nedošlo co za pitomost jsem vlastně řekl/napsal, dostal jsem permanent za NonRPact, GrossRP atd. + Historie (asi 20 banů), chci jen říct, že to co jsem udělal bylo špatně a moc dobře jsem si to uvědomil, po své permě, jsem si řekl, že je semnou asi něco špatně, pokračoval jsem dále a dále a potom se něco stalo, uvědomil jsem se a přestal dělat blbosti jako tomu bylo kdysi, to je asi všechno, takové lehké shrnutí, tahle žádost už obsahuje věřím více než 500 slov, tak se mějte hezky, už nebudu nějak zvlášť upozorňovat na svou žádost, trpělivě vyčkám, hezký večer/den.


Edit #3 - Přidám sem ještě něco, vím jasně, že to co jsem provedl v den banu byla blbost, dokonce i po banu, ale vím zároven to, že ted už bych nic podobného neudělal a nedopustil se toho, proč? Protože až ted jsem našel ve skimu to co jsem neviděl předtím a to to, že skimo má pro mě nesmírnou hodnotu, jak už skrz komunitu, tak i skrz server jako takový... Chci zkrátka zpět, ani nevím jak to mám už napsat... Promin @SovietDog za několikérý ping, ale rád bych se už dočkal odpovědi, ještě jednou ti přísáhám, že už nic podobného dělat nebudu a změnil jsem se... Hezký zbytek večera/dne.

 

KukisTV

Hráč

38
15.11.2022 16:22

NE!

Píšeš jak jsi se změnil, ale tvoje poslední věc co jsi udělal je že jsi rozeslal odkazy na discord invite na LS a na discordu jsi psal.. Bez prominutí hovna.. Udělal jsi toho tolik, že dát ti další šanci by byla ztráta času, to jest ale na posouzení adminů. 

15.11.2022 16:49, odstraněno 15.11.2022 16:49 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
15.11.2022 19:23, naposledy upraveno 15.11.2022 19:26 uživatelem Kokolino

Za mě taky ne! proč hele  nepsal si že skimo je sračka a kde si co si  když jsme volali  taky si to také říkal zde nějaké fotky 

S pozdravem Kokolino 

15.11.2022 20:59, odstraněno 15.11.2022 21:10 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Shade

Hráč

49
15.11.2022 21:44

Abych se k tomu vyjádřil i já jako člen téhle komunity. To co si zde napáchal jak na Skimu tak na portálu Leosight.cz tak bych si ani žádost o Unban nedával, a to nemluvím o tom tvém "útoku" na osobu se jménem SovietDog, to jak si založil Discord server za účelem pošpinit jméno a uškodit zdejšímu Adminovi, to nebylo správné, sice si psal že tě to mrzí a že by si to rád změnil, ale sám víš že to tu bude furt, že ten jistý Nikolasek97 udělal tuhle blbost, kdy pošpinil a "útočil" na člena AT. Kdyby bylo na mě tak bych ti tu žádost zamítl a nazdar, ale nejsem oprávněn tyhle věci dělat, takže si počkáme na vyjádření samotného Sovieta na tuhle "žádost" zatím se tu všichni čtenáři tohodle Topicu mějte a Peace. 🤙

15.11.2022 22:19
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
16.11.2022 15:25

Já bych vás jen rád upozornil, že žádosti o unban nejsou debatním kroužkem, proto plain odpovědi, viz ta nad mou, nepatří pod žádosti o unban. Díky.

4.12.2022 01:36

Schválně jenom kvůli tobě si dám tu práci a sepíšu pro tebe krásnou odpověď na tuhle žádost.
Takže začneme prvním bodem a to jsou tvé šance a ty nejsou jenom malé ale kompletně mizivé. To co ty jsi udělal od svého banu jsem ještě teda neviděl. Za jedinou noc jsi dokázal porušit několik zákon, ne pravidel ale zákon a to už není normální. Ty sám můžeš být rád že jsem to neřešil dál.

Dalším bodem je to co vypadá jako že jsi změnil ale ve skutečnosti tomu tak není. Čili hraješ pouze a opět nějaké divadýlko jenom abych si začal myslet že jsi se změnil, že je z tebe úplně jiný člověk a že to co jsi udělal je už za tebou a nebude se to opakovat. To ti nebaštím.


Dalším krásným bodem je ten tvůj discord server který jsi založil proti mě a největší třešničkou na dortu byla ta věc že jsi to hodil do #diskuze na LeoSight discordu aby jsi nasbíral více lidí co by proti mě šli ať se děje co se děje. No.. Jediné čeho jsi docílil tak bylo toho že jsi porušil zákony a hned několik. Discord se po chvíli smazal a ty jsi s hanbou utekl.


No a pak tu jsou ty konverzace kde říkáš že jsi skimo trollil, kde jsi psal že je skimo exkrement ale i přesto se chceš vrátit na server který jsi nazval tak jak jsi nazval. Nevidím sebemenší důvod proč bych ti měl udělit unban. Ono.. Nikdo normální by ti po tomhle všem unban neudělil a já nebudu výjimkou. Na skimo se už nikdy nepodíváš, už nikdy. Pokud další žádost bude smiřována SedliXovi, tak se neboj o to že se osobně postarám o to aby tvá žádost byla okamžitě zamítnuta a to za každou cenu. Taky se příprav že pokud se bude ještě jednou opakovat to co kdysi s tím discordem, tak se příprav na to že i to budu jednat a potáhnu to dál a to mnohém.. mnohém dál. S dalšíma žádostma si děláš starosti nemusíš jak jsem řekl unban ti nikdy neudělím.


Powered by LeoSight IFS
LT~109

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
Vysocak

70Kč dnes v 08:51

AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024