Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unpermu


MiraCz11

Hráč

1
16.11.2022 08:59

zdravím, žádám o unban, už ani nevím za co jsem ho dostal jsou to tak 2-3 roky možná..? následně jsem ještě měl vysvětlit multiacc, což bude tím že tohle není první účet, je to tím že když zapomenu heslo tak zakládám novej účet, boomergaming sorry <3 snad se tím vysvětlil dostatečně můj multiacc. není to tím že bych se snažil obejít ban, ten ban je serial takže se nedostanu ani k přihlášení na serveru.

20.11.2022 00:48

Ahoj @MiraCz11,

bohužel jsem ve hře nenašel tvůj profil. Nemohl bys nám napsat nick, pod kterým jsi na serveru hrával? Login, kterým jsi se přihlašoval do hry, jméno postavy, cokoliv. 

MiraCz11

Hráč

1
21.11.2022 12:05

Možná zkus Lucy_Garcia. Popřípadě přihlašovací mirajebuh. Jestli ani jedno tak můžu maximálně poslat serial na discord.

18.12.2022 17:29

Ahoj @MiraCz11,

ban je na účtu @mirajebuh123. Ban jsi dostal 1. 9. 2021 od Bači, důvodem byl deathmatch a porušení pravidla č. 21. K vyhledání banu ti pomůže banlist.

Proto, prosím, potvrď mi v odpovědi z účtu mirajebuh123 pod tímto příspěvkem, které všechny účty jsou tvé, já je nechám odstranit. Zůstane ti účet mirajebuh123. Až budou ostatní účty smazané, budu se zabývat žádostí, ve které zdůvodníš ban zmíněný výše. 


Powered by LeoSight IFS
LT~31