Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

tzv. urážky ze školky


neznamy#7807

Smazaný účet

4
16.11.2022 11:10, naposledy upraveno 16.11.2022 17:30 uživatelem neznamy#7807

Zdravím, před nedávnem jsem se zamýšlel nad poměrně zajimavou věcí a "trendem" dnešní doby, který bohužel v některých případech používám i já, co si myslíte o urážce ve znění: "tvoje máma, táta, děda, babička, strejda"? Za mě je to teda dost hnusné, obzvlášt když vám něco takového řekne někdo, který sotva dodělal 1. stupen, mrzí mě, že se tohle vůbec používá, když si to tak vezmeme, ty osoby naše rodiče neznají a stejně na ně nadávají bez jakéhokoliv důvodu, kdyžtak mi tu napište jak se k takové situaci stavíte a co si myslíte o samotné "nadávce, urážce", či co to vlastně je. Díky.

Nikolas

Holub

Hráč

45
16.11.2022 11:55, naposledy upraveno 16.11.2022 12:47 uživatelem Holub

Radši si zvykej, tohle je generace odkojená internetem a podle toho to i vypadá. Tím tuplem na MTA, kde průměrný hráč (jehož postava, která má víc titulů než vyučující na filozofické fakultě, dělá řidiče kamionu...) má budoucnost v podobě učňáku...

16.11.2022 16:11
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zeintar

Hráč

49
16.11.2022 16:22

Nikolasi, chápu - že potřebuješ splnit denní úkol o "Pojďme diskutovat", ale je to naprosto bezprostředná "diskuze". Pokud se urazíš po tom, co ti někdo řekne "tvoje *doplň*", nevím, jak můžeš vůbec figurovat na internetu, ba v reálném světě. 

Internet je místo, kde mají i hloupí lidé možnost sdělit svůj názor lidem, ke kterým by se hierarchicky nikdy nedostali. Dříve ty lidi nikdo neposlouchal.

16.11.2022 17:03
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

fikstvUwU

Hráč

16
16.11.2022 21:26

Nikolasi, docela pociťují a z vlastní zkušenosti ti můžu říct že pokud se urazis tak si hloupej, prostě mu dej ťafku... Já to tak dělal a teď když mi to někdo ze třídy řekne tak si to po chvíli uvědomí a řekne že to byla jen prdel. Opakoval bych tady věty co psali ostatní ale internet a dnešní generace děcek je úplně jinde. Zlatej klacek do ruky a hrát si na vojáky :D 

16.11.2022 22:37
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
16.11.2022 22:45, odstraněno 16.11.2022 22:46 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~85