Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban.


JokerB

Hráč

14
17.11.2022 15:14

Čau, hovorí sa, že dvakrát do toho istého potoka nevstúpiš. No a preto som tu zas. Trošku som dospel, narastli mi už aj prve chlpy. No koniec srandičiek, už si nepamätám ani za čo som poriadne tu permu dostal.. Ale v prvom rade sa chcem ospravedlnit skôr za vec ktorá sa stala už dávnejšie že som vypisoval pod koment sračky lebo cez leto to bolo take že cez neho som ani moc nehral a rádoby som sa tu vysmieval typcom ktorý tu hrajú no proste som im vypisoval sračky pod komentáre. No ale jak čas plynie prišla zima, no a cez zimu sme všetci pri počítačoch len ja nemam čo hrať, tak skúsim šťastie či by som si nemohol opäť zahrať na skime. Viem nevyzerá to ale neprichádzam na server s účelom trollit. Chcem si normalne zahrať keď na to mám čas. Budem chápať ak unban nedostanem ale predsa len nejaka malá iskrička nádeje tam je. Tak to je všetko.

3.12.2022 19:43

Tak ahoj,

Díky že jsi vydržel ovšem úplně zbytečně.

Svůj perma ban jsi obdržel za DM, jeden den jsi dmkoval a já tě permanentně zabanoval, po nějaké době jsi dostal unban a asi den na to jsi znovu dmkoval a já ti napsal, že jsi neponaučitelný a že se unbanu nedočkáš dokud já budu admin a to dodržím.

Žádost o unban zamítám.

Přeji ti hodně štěstí.


Powered by LeoSight IFS
LT~32

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024