Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban - hadess / Sodomagor

1 2



neznamy#9520

Smazaný účet

2
17.11.2022 22:45, naposledy upraveno 17.11.2022 22:51 uživatelem neznamy#9520

Zdravim, dnes ve 22:25 jsem obdržel bezdůvodně ban ( 6 hodin ) na postavě jménem John August. Jsem si jistý, že je ban zcela neprávem a žádám o jeho odstranění. Nejspíš vím o co jde a tak to tedy přiblížím. S kamarádem jsme okrádali kamiony u Obchodního centra v LV. Kde jsme pak na jeden narazili a tak se snažili ho okrást. Hráč v kamionu nám ujel a poté napsal ,, A erpi si '' což sem ani já, ani kamarád nepochopil... Vyložil sem to tak že do mně narazil ale ani já, ani kamarád jsme to neviděli takže jsem to neerpil, Nebylo přece co že? Nakonec jsme to vzdali a šli jezdit kamiony asi o půl hodiny později, aby jsme měli peníze. Rozjel sem se a asi po 200m mé cesty sem dostal ban od administrátora Dzardys, který to obhájil pravidlem ,, nonrp injuries '' avšak s tím nesouhlasím, protože jsme to ani jeden neviděli. Přijde mi vskutku neadekvátní řešení že mi dal rovnou ban, a nenapadlo mi třeba napsat a zeptat se i na můj nazor jako to dělá například Lexx. Žádám tím tedy o unban a omluvu administrátora, nebo důkaz že se tak opravdu stalo. Ještě bych rád řekl, že pokuď se něco takového opravdu stalo ale já to neerpil protože jsem to neviděl, tak se chci omluvit a doufam, že moji omluvu vezmete.

 

Děkuji.

17.11.2022 22:51, naposledy upraveno 17.11.2022 22:58 uživatelem Dzardys

Tady hovoříme o úplně jiné akci...

Video zasílat nebudu, jsou tam frekvence vysílaček. Zašlu jej tedy případně pouze TM+. Bez dalšího RP jsi prostě jel dál.

Ještě tě poprosím, abys své problémy příště řešil rovnou sám a ne skrz kamaráda, který není tvým mluvčím a akorát nám zbytečně spamuje reporty. Děkuju!


MOMENT!

To mi nevychází.

 

 

17.11.2022 22:59
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
17.11.2022 23:00

Nejdřív mi vysvětli, co má znamenat, že si píšeš žádost o unban pod jiným účtem.

17.11.2022 23:05
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
17.11.2022 23:06
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post
17.11.2022 23:06

Tudíž používáš cizí účet a tvůj bratr se tedy dopouští porušení globálního pravidla o zákazu svěřování přístupových údajů třetím osobám?

17.11.2022 23:08
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
17.11.2022 23:09
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post
17.11.2022 23:09, naposledy upraveno 17.11.2022 23:15 uživatelem Dzardys

Takže se dopouštíš porušení globálního pravidla o multiaccountu.


Mimochodem, proč říkáš, že byl tento účet teď vytvořen, když na něm zrovna někdo hraje a má tam nahráno přes dvacet hodin?

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~45