Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Support - nEscafeX

1 2



nEscafeX

Hráč

26
29.5.2020 14:50, naposledy upraveno 29.5.2020 17:33 uživatelem nEscafeX

Přezdívka: nEscafeX

Věk: 15 let (14.12 2004)

Zkušenosti: Moje zkušenosti jsou velmi malé. Jelikož jsem v MTA komunitě poměrně chvilku a chtěl bych zkusit něco nového a myslím si že naučit se příkazy na supporta a celkově pomáhat lidem na serveru mě baví.

Komunikační dovednosti: Myslím si, že komunikačně jsem na tom celkem dobře a umím vyjádřit to co si myslím. Ale myslím si, že většin adminstrátorů mě může poznat z TeamSpeaku jelikož tam jsem denně.

Mám čas: No, na server mám čas furt a nebojím se říci že jsem jeden z nejaktivnějších hráčů na serveru.

Další informace o mně:

No, zkušenosti a ostatní věci o mě jsem vypsal u předchozí přihlášky na pomocníka na Leosightu. Navíc si myslím, že mě může dost lidí poznat z TeamSpeaku jak se chovám, a co jsem vlastně zač. Tak ale samozřejmě, né každý četl moji přihlášku na pomocníka na Leosightu. Takže se tedy představím i v této žádosti Jmenuji se Roman, bydlím ve městě nedaleko od Olomouce rád hraji hry jako je MTA, CSGO občas Forest. To že navštěvuji pravidelně web Leosight.cz a discord můžete poznat z mé aktivity na webové stránce či discord serveru. Přejdeme na věci co dělám většinou na Artheonu, předchozí dny na Artheonu jezdím jen v autech, občas se vyskytne nějaká RP akce která není nějak extrémně moc kvalitní. Já jako Support, bych chtěl společně s admin týmem vymýšlet různé RP akce kde bychom se třeba na TeamSpeaku domluvili na nějaké RP akci aby ten Artheon tak neupadal. Moje mínus které mám tak jsou bohužel tresty které jsem na Artheonu udělal a nejsem za ně moc rád, jelikož znáte to. Když se na nějakém serveru nudíte tak s prominutím děláte blbosti.

Kuba31

Hráč

13
29.5.2020 17:32

Ták pane Nescafé Dolce Gusto. Párkrát sem již měl tu čest s tebou RPit, taky, RP zvládáš dobře, chování také dobré. Neznám tě podrobněji, dle vystupování na TS jsi v klidu chlapec.

Držím palečky, jsem PRO.

Samicer

Hráč

4
29.5.2020 17:33

Pro, pěkně sepsané a taky to RP umíš. :)

Raikkonen

Hráč

7
29.5.2020 17:35

Aktivní a pohodový člověk, pro. :)

29.5.2020 18:28
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
29.5.2020 18:29, odstraněno 29.5.2020 18:29 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
30.5.2020 00:57
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Sorbo

VIP

42
30.5.2020 01:14

Znám toho blba poměrně dlouho a myslím si,že RP zvládá dobře. Na TS i ve hře se chová jako normální inteligentní člověk,který to má v hlavě srovnané. Tudíž si myslím,že by byl pro team dobrá posila. 

Takže nemůžu než SOUHLASIT.

Držím ti palce ať ti to výjde ! 

S pozdravem Sorbo.

30.5.2020 08:29

Nějakou dobu ho znám a RP mu nedělá problém.

Aktivita

Umí RP

Dokáže pomoct

 

Hodně štěstí Romane!

 

Scor

Hráč

63
31.5.2020 00:01

Nevím jak bych měl popsat nescafé. Udělám zde takový bucketlist který ho vystihuje.

Inteligence - ✔

Zdravý rozum - ✔

Umí rpit - ✔

Aktivita - ✔

Řeší věci s chladnou hlavou - ✔

Jsem jednoznačně pro!

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~94