Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žadost o odstranění permy.


20.11.2022 09:27

Zdravím, rozhodl jsem se asi po těch pár týdnech co mi padla perma, že si vypíši žádost o odstranění permy.

Důvod permy si plně neuvědomuji avšak to chápu pujdeme tedy k pointě proč jsem dostal permaban.

 

Stalo se to tak že mě borci vezli domů, 1 vytáhl zbran a já vytáhl taser v situaci že se moje postava bála pak ho hned dala pryč Borec to vzal tak že jsem nebezpečný tak na mě mířil a chtěl abych položil taser po nějaké době přijeli na most u montgomery a  Vyndali mě z kufru kde mě následně svázali a chtěli hodit do řeky a okrást. 

V tuhle chvíli jsem vycítil problém, takže jsem žádal o to že nesouhlasím s roleplayem okradení a odmítám tuhle dannou situaci rpit... myslel jsem že dostanu pouze BAN na pár hodin ale @Dzardys napsal zprávu ve smyslu...

V tom případě se sem nevracej vůbec. Konec samozřejmě známe spadla mi perma a konec na skimu mi byl jasný.

Prosím mohl bych dostat unpermu? poučil jsem se ze svých chyb za těch pár dní co jsem tu permu dostal.

Je to prakticky 1. Perma na skimu co jsem dostal a myslím že bych mohl dostat 2 šanci... Chci si zase zarpit na skimu tak jako to bylo předtím jinak pravidla neporušuji vubec. Děkuji za přečtení žádosti.

Přeji pěkný zbytek dne. <3

tadeaseeek

Hráč

6
26.11.2022 17:05

#FreeVojtich free my bro!!

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
30.11.2022 10:12

Ať už se to neopakuje, můžeš si jít zahrát.


Powered by LeoSight IFS
LT~29

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo