Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[AUKCE] Nissan 350Z


Holub

Hráč

46
22.11.2022 00:32, naposledy upraveno 22.11.2022 00:35 uživatelem Holub

Dobré ráno, dobré odpoledne, dobrý večer,
tímto okamžikem přihazuji do aukce další kousek z mé garáže, který si vytáhnul kratší stéblo či sirku. Konkrétně jde o Nissan 350Z, rok výroby 2003, v oranžové metalíze Solar Orange. Vozidlo momentálně disponuje téměř nulovým nájezdem (v době uvedení na inzerci jde o 118 kilometrů, počítám s tím, že přesunem do jiných rukou nájezd půjde o pár kilometrů nahoru) a VIN kódem pro stát San Andreas číslo 7014. Jeden z předchozích vlastníků vozidlo lehce upravil - jde konkrétně o turbodmychadlo Garrett G40, softwarově odstraněný omezovač (ne, že by Zetko nějaký mělo, ale prostě tam je...), komplet překopaná přední náprava se zvýšeným poloměrem otáčení, nějaká ta aftermarket kola a nakonec i spoiler. Vozidlo taktéž disponuju tónovanými skly fólií s atestem, tudiž by neměl být žádný problém ani zde.
 Na vozidle jsem před prodejem provedl základní servis v podobě výměny kapalin a filtrů, do toho jsem ještě zkontroloval gumové komponenty, které mohly podlehnout stáří. Vozidlo je plně pojízdné, legálně provozovatelné a v tak dobrém stavu, ve kterém bych si auto jako takové sám nechal. Bohužel nemám dostatek místa v garáži a po mé poslední koupi někdo musí z kola ven - a to je právě tohle Zetko. V případě zájmu o testovací jízdu, popřípadě prohlídku vozidla, mě kontaktujte na emailovou adresu uvedenou dole. V případě, že máte zájem o další fotografie vozidla, klidně mě kontaktujte, vyjdu vám vstříc.
  Před převzetím vozidla zprostředkuji i nový, platný protokol o úpravách. Momentálně je neplatný jen kvůli data. 

Galerie:

 

Spoiler












 

 

Startovní cenu nechám na nule, minimální výšku příhozu pak na padesáti tisících. Aukci bych asi pozastavil v případě, že se cena už nikam dále nepohne. Ostatně bude to tak fér.

Poprosím přihazující (a evidentně i zájemce o dané vozidlo), aby dodrželi tento (nebo podobný) formát
Jméno a příjmení:
Nabízená částka:
Kontakt (telefonní číslo, ideálně i post.ic):


Hodně štěstí všem účastníkům této aukce.
- RB (raymond.brantley@post.ic)

Jemuhodne1

Hráč

15
22.11.2022 07:18

Zdravím, 

Nabízím 300.000Kč

Kontakt na mě 798584, nebo maskim.gordijevskij@post.ic

S pozdravem, 

M. Gordijevskij

22.11.2022 12:10

Karel Houska 

 

848 776

 

karel.houska@post.ic

 

800 000 Kč

24.11.2022 00:27, odstraněno 24.11.2022 01:57 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
24.11.2022 15:31

Jakub Andreas

jakub.andreas@post.ic

950.000,-Kč

Holub

Hráč

46
24.11.2022 21:47

**Vozidlo v inzerátu bylo označené jako prodané**


Powered by LeoSight IFS
LT~54