Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[GANG] Santa Rosa - Mexický Gang


NoiZyCz

Hráč

2
22.11.2022 23:18, naposledy upraveno 28.11.2022 13:32 uživatelem NoiZyCz

Mohu poprosit o smazání tohoto vlákna prosím, děkuju nevím jak se to dělá :D 

22.11.2022 23:52, naposledy upraveno 23.11.2022 01:37 uživatelem Lolak

Konečně gang na serveru

23.11.2022 01:54

Mohli jste si s tím alespoň dát záležet. Nevypadá to moc dobře. 

Co se týče toho RP, jak jsi zmínil ,,a vracím se sem z lepším a kvalitnějším RP", o tom jsem začal pochybovat jen co jsem vás potkal. Nakonec jsem si to potvrdil tím, že jsi mi do OOC začal plakat kvůli tomu, že jsem tě zatkl a chtěl jsi na mě podávat report. 🥴 Celý traffic stop až do momentu, kdy jsem tě strčil do cely byla jedna velká fraška. Bojím se co přijde, až budete dělat nějaký nelegál. 

Hrůza děs. ✌🏾

23.11.2022 02:07, naposledy upraveno 23.11.2022 02:08 uživatelem Lolak

@Zchovankyo

Upřímný být nemusíš, thread vypadá dobře - narozdíl od ostatních konečně gang. Buď rád.

 

 

Nerozebírej tu minulost.

 

-lolak

NoiZyCz

Hráč

2
23.11.2022 12:01, naposledy upraveno 23.11.2022 12:37 uživatelem NoiZyCz

@Zchovankyo 
Cením si zpětné vazby ale mohlo to být mířené na člověka né na něco co není ještě ani pořádně v průběhu :D
každopádně ... byla unava z 12tky v práci a RP bylo skoro ve 2 ráno, já chtěl jen už jít spinkat :D ... a chyba z mojí strany byla no to nepopírám a uznávám že jsem mohl reagovat jinak začínám zpět na skimu a nějak mi nepřišlo logické tvé zatčení :D A jelikož mě přišlo tvé chování docela "force" když přijedeš za náma a čekáš až koupíme auto a pak nás sleduješ přes půl mapy a nakonec za něco co nebylo ani mířené na tebe mě zatkneš na hodinu za slovo, tak mi to přišlo jako hrozná sračka ale co se dá dělat :D + Report jsem na tebe nechtěl napsat ale ptal jsem se jak to tu funguje protože jsem potřeboval se zeptat na věci krz zařízení frakce protože jsme chtěli (job)
Doufám že příští bude lepší a přeji hezký den :) 
Až zařídíme vše co potřebujeme bude to lepší (hlavně až se naučíme v tom chodit) 
Každý nějak začínal žeo :D Hlavně lásku je to jen hra <3

Nebuďme na sebe zlý boys <3 

 

AlmightyUyx

Hráč

3
23.11.2022 12:33

@Zchovankyo

Čau.
Jsme akorát noví hráči co došli z trošku jiného RP a snažíme se.
Teprve se rozkoukáváme + jsem si myslel když jsem s tebou rpil tu kontrolu to bylo v pohodě, ale názor ti neberu bro.
Díky za koment

 


Powered by LeoSight IFS
LT~77