Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ŽÁDOST O UNBAN


Daniel2002

Hráč

6
25.11.2022 14:03

Žádám o unban.

Jde o to že jsem s prominutím blbec a byl u mé garáže hráč a nechtěl odejít tak jsem ho zastřelil...

Upřímně jsem to dělal tzv. nepřemýšlel než něco udělám.

Mrzí mě to vzal jsem si z toho další zkušenosti.. Skimo RP je můj první RP server a ještě se mám stále co učit.

Mrzí mě to a střílet budu pouze v sebeobraně pokud někdo půjde po mě. Omlouvám se všem za to že je to se mnou těžké a ano vím že neznalost pravidel NEOMLOUVÁ. Mrzí mě to a už se to nestane. Poprosil bych bud o unban nebo zmírnění z Permy třeba na pár dní, A chápu @Dzardys že mi ban udělil a nedivím se mu. Omlouvám se za mé chování ještě se učím. Předem děkuji za odpověd a všem přeji krásný den. Daniel 2002

25.11.2022 15:53, naposledy upraveno 25.11.2022 15:54 uživatelem Lolak

Chráníš svůj pozemek, neměl tam co dělat, za mě bys měl unban dostat.

Daniel2002

Hráč

6
27.11.2022 11:07

@Dzardys byl bych i rád kdyby jsi mi třeba jen v rychlosti pomohl se ještě některé věci naučit. Byl bych rád protože bych nerad někomu kazil hraní a nebo opět nepoužil zbraň tam kde nemám. 

Předem děkuji za tvou odpověď a názor a rozhodnutí. Přeji hezký den ❤️

Daniel2002

Hráč

6
29.11.2022 12:05

@Dzardys opravdu se budu snažit a je mi to líto. je to můj 1. RP server a zamiloval jsem si ho dostal jsem zde asi 5 kamarádů z IRL a hrajeme spolu ovšem ZNOVU NE METAGAMING to jsem ani nevěděl co je a z toho jsme se všichni poučili. Byl bych rád za unban udělám pro to cokoli. Upřímně každou hodinu kontroluji jestli se to vyřešilo nebo ne a začínám se bát :D Ze všeho jsem si vzal ponaučení a pokud mi unban udělíš budu Ti velmi vděčný a vždy než začnu hrát si připomenu co mohu a nemohu aby opět nedošlo k problému. Předem děkuji za odpověď. Přeji krásný den všem.❤️

29.11.2022 12:59

Každý den mě bombarduješ žádostmi o přátelství na fóru, takže nejen že je musím denně zamítat minimálně pětkrát, ale dokonce zvažuji, že si nechám z profilu sundat tlačítko odkazující na žádost o přátelství.

Žádost ti nenechávám viset jen tak, již jsem se ti k předchozí vyjádřil snad dostatečně, nemám momentálně v plánu ti ten unban udělit, obzvlášť ne poté, co tu předvádíš na fóru. Příští žádost adresovanou mé osobě si podej nejdříve za měsíc, jinak se můžeš obrátit klidně okamžitě na SedliXe.

A srdečně tě prosím, už mi neposílej žádosti.


Powered by LeoSight IFS
LT~54

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024