Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

zadost o unban - mxtej


mxtej

Hráč

5
26.11.2022 00:18

zdravim, chtel bych timto pozadat o unban a zaroven se omluvit Administratorce Puding, ktera ted spectila nasi akci. Slo o akci s Elis a oba moc dobre vime, ze z jeji strany to byl trashrp a naschval si nechala dat ban, aby nam nemusela dat 1.3m z uctu.. Opravdu se omlouvam ale proste nebavi me kdyz nekdo trashuje a nikdo to neresi, mam asi hodinovej zaznam takze ano, jsem schopny poskytnout dukaz ale opravdu bych byl rad o unban.. Timto se tedy jeste jednou prevelice omlouvam Pudingu za moje chovani ale proste v tuhle chvili sem byl nastvanej, ze vubec nekdo takovej existuje a nikdo mu neda ban.

 

s pozdravem matej.

26.11.2022 14:53, naposledy upraveno 26.11.2022 14:53 uživatelem Lolak

Za co si dostal ban? Co tě ban naučil?

mxtej

Hráč

5
26.11.2022 17:23

ty jsi prosimte kdo?

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
26.11.2022 18:32

Až ti admin zamítne žádost o unban, budeš litovat toho, že si mě neposlechl.

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

mxtej

Hráč

5
26.11.2022 18:36

puding vi za co jsem ho dostal a rekla, aby jsem se omluvil a da mi unban. Omluvil jsem se ale kdyz to chces vedet tak klidne. Pravidlo 3 a nonrpinjuries - 3 ( nehadal jsem se s ni, pouze jsem ji neco vysvetloval a snazil se o to, aby to pochopila. ) . - injuries ( prvne mi rozbila auto za neco, co ani nechapu, jenze pak se rozhodla mi dat aji ban )

 

ponauceni - vyhovet adminum a nesnazit se neco vysvetlit kdyz maji svoji hlavu a neposlouchaji nikoho, zaroven se omluvit

mxtej

Hráč

5
26.11.2022 18:45

mimochodem, ta Elis ktera tam dostala taktez ban, porusila vice pravidel a dostala skoro stejnou delku banu jako ja. Coz mi neprijde adekvatni

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post

jan38

Hráč

41
26.11.2022 19:44, naposledy upraveno 26.11.2022 20:28 uživatelem jan38

nevidel jsem tu rp akci jen pooznačím tu adekvtnost je to na administratora včera jsem podaval report na hrače kteří neerpil injuries zdravy rozm kdo nici kamiony a vraci je na sídlo zničený a bere další trash rp proste dostal ban na 5 hodin okay bohužel ja a moje parkovani s ručkou to odralo taky takže trash rp 5 hodin a PG kvuli ruční brzde taky za 5 hodin. Je to jen vec administratora jakou délku banu dá bud dá hodinu nebo klidne 200 hodin.

mxtej

Hráč

5
26.11.2022 21:06

jo je to na adminovi samozrejme, ale jen mi to prijde nefer... kazdopadne prestanme to resit rad bych kdyby se vyjadrila primo Puding


Powered by LeoSight IFS
LT~78