Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vylepšiť zvuky áut


26.11.2022 22:12, naposledy upraveno 26.11.2022 22:13 uživatelem Lakay34

VYLEPŠENÉ ZVUKY AÚT


Zdravím prichádzam sem s nápadom ohľadom vylepšenia alebo prenahratia zvukov áut. Skimo hrávam niečo cez 1 a pol roka a myslím že zvuky áut sa od vtedy moc nemenili. Myslím si že by to pridalo viac celkovej atmosfére. Nemuselo by to byť pre každé vozidlo osobitne no rozdeliť aspoň podľa typov motora (I6,V6,V4,I4,V8,V10...).

Dobre by dokázalo spolupracovať aj s poupravou výfukov, že by mechanici mali niekoľko typov výfukov a podľa toho by sa dokázal meniť zvuk auta. Zvuky áut nie sú síce až toľko podstatné no pridávajú hodnotu k celkovému RP zážitku. 

Určite si rád vypočujem vaše názory ohľadom tejto témy.

-Lakay

 

Holub

Hráč

45
27.11.2022 11:55

Pokud by šly clientside vypnout tak, jak je to u stávajících custom zvuků na serveru, tak klidně.

LegitZett

Hráč

15
15.3.2023 09:39

Naposledy sa sem človek vyjadril 11. mesiac roku 2022, tak to oživím mojim názorom. Na Skime síce hrám chvíľu, no určite sa mi tento nápad páči. Len nedávno som objavil že sa dajú zapnúť custom zvuky, no nepáči sa mi na nich, že takmer všetky znejú rovnako a príliš športovo. Za mňa +1


Powered by LeoSight IFS
LT~59