Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unbanm


29.11.2022 00:36

KAŽDEJ DEN TO SAMÝ, UŽ SE MOJE CHÁLKA NESE, POTOM SMEJU NÁDOBÍ A ZPÁTKY DO DEPRESE, JE TO VŠECHNO DOKOLA, JÁ VÍM, CHCE TO RESET, JSEM TEN TÝPEK CO JDE ROVNĚ - NIKDY NEVYHNE SE, DNESKA TŘÍDNÍ SRAZ, ALE BEZE MĚ ZAS JDE SE, KDYŽ ME POTKAJ NA ULICI VŽDYCKY MINEME SE, ASI PROTO, ŽE JSEM DEBIL CO ČAS TRÁVÍ V LESE.. 😪😪😪 VZPOMÍNÁM JAK PÍŠU DAVIDA - HRÁL JSEM NA PLESE, MATURANT JSEM BYL... NEDALI MI STUŽKU, S TÍM CO UMÍM BYCH MOHL DĚLAT MAXIMÁLNĚ SLUŽKU, MĚL BYCH TO SKONČIT! 💀 ALE NEMÁM NA TO MUŠKU... SLEPEJ JAKO PATRONA, NEVIDÍM KDE MÁM PUŠKU 🔫 SNAŽÍM SE JEN O TO ABYCH NEPŘIŠEL O DRUŽKU, POKAŽDÝ TO OSLAVÍM, KDYŽ UKÁŽE MI HRUŠKU :3 JE TU DALŠÍ DEN, PŘED SEBOU MÁM DALŠÍ FUŠKU 💵 PO DVANÁCTI HODINÁCH MÁM ZANESENOU STUŠKU.

 

JÁ JSEM TAKY JENOM TATUV SYN A JEDNOU BUDU TÁTA VÍM, NIKDY SE NEZASTAVÍM PROTO MI DEJTE PROSÍM UNBAN DKĚUJI

magovec udělil za tento příspěvek varování: Troll

Powered by LeoSight IFS
LT~14

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024