Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


sqmal

Hráč

31
29.11.2022 05:41, naposledy upraveno 30.11.2022 02:03 uživatelem sqmal
Tak na úvod by som chcel pozdraviť všetkých, ktorí budú čítať moju žiadosť o unban takže vás zdravím,
 
Od môjho posledného perma banu ubehla už nejaká doba. Ban som dostal od @Dzardys. Dosť dlho som uvažoval, že či vôbec ešte budem žiadať o unban.
No po mesiaci od banu som sa hlboko zamyslel a sám som si odpovedal na otázku prečo by som vôbec mal dostať unban?
 
Dostal som niekoľko banov zároveň niekoľko unbanov prečo by som mal dostať znova unban ? Zároveň to neni moja prvá perma.
Tak prečo by mi mal dať Dzardys znova unban ?
 
Ked vždy po unbane sa vrátim na server a stále pokračujem v mojich chybách. A porušujem pravidla.
 
Prve som si hovoril, že o unban si určite požiadam, ale nie hneď. Povedal som si, že chcem, aby ubehla nejaká doba, aby videli, že si nežiadam o unban hneď na druhy deň. No, ako išla doba tak som si sám začal uvedomovať, že tu nejde o to, aby komunita a dzardys videli, že si žiadam o unban o mesiac alebo o par dni, ale ide tu o to, aby ja som si to uvedomil a odpovedal na otázku prečo som vlastne dostal ban. Čo viem spraviť lepšie, aby som nabudúce ten ban už nedostal. No tým, že už ubehla nejaká doba a vždy, keď som si spomenul na LeoSight tak som si položil otázku, čo vlastne očakávam, čo im vlastne napíšem do žiadostí o unban.
 
Vzdy, keď som si položil tuto otázku tak som sa snažil si na ňu hneď aj odpovedať. Ak mám pravdu povedať tak tie správne slova som ešte nenašiel. Každý tu píše slohovú prácu typu... Už to nikdy nespravím. No, keď sa všetci spoločné zamyslime sme ľudia každý robíme chyby. V tej danej sekunde si môžme povedať to už nikdy nespravím prejde par minút, hodín a každý spravi znova chybu.
Je to tak len si to musíme priznať. Nikto neni dokonalý. Každý robíme chyby.

Ale každý si položme otázku a zároveň si na ňu odpovedajme, čo spravíme pre to, aby sme tie chyby už nespravili.
 
Co sa týka mňa dosť chýb som spravil na začiatku, keď som prvý krát prišiel na server nevedel som, čo tu mám robiť tak mi kamarát všetko hovoril, a tak som sa dostal k situácia prečo mám aktuálne niekoľko banov za troll. Nechcem hádzať vinu na kamaráta ani nič podobne dal som to, len ako príklad nič mi nebránilo ísť do F1 a nastadovat si pravidla. Ale bol som frajer tak som si povedal heh kto študuje pravidla.
 
Je ešte dosť veci, ktoré by som chcel napísať napríklad, že mi chyba celá komunita hlavne ľudia, s ktorými som hrával nakoľko s niektorými som neustále v kontakte na discorde, ale tak rad by som ich ešte stretol v RP.

No, aby som neutekal od mojej žiadosti o unban k slohovej práci na Slovenčinu. Tak milá komunita a zároveň Dzardys chcel by som požiadať požiadať o unban a zároveň tak dostať šancu ukázať sa v lepšej stránke.
 
Čo ma tento ban naučil ?
Všade sú nejaké pravidla, ktoré musíme dodržiavať, keby neboli pravidla tak nič by nefungovalo. A je len lepšie pre mňa, keď sa ich naučím dodržiavať na zadku a nie na konci. Na záver by som použil známu frázu všetko zle je na niečo dobre. Áno je to tak ban na LeoSight ma aspoň naučil brat pravidla zodpovedne a každý ich musí dodržiavať čím skôr sa to človek naučí tým lepšie pre neho.

Niektorí si ešte možno poviete, že dostal niekoľko banov tak prečo tu píše veci typu, že tento ban ho naučil brat pravidla vážne. Ani sám neviem možno to je tým časom, ktorý uplynul od banu alebo, že som vekovo dozrel fakt neviem. Ako som to cítil tak som to cele napísal.
 
V minulosti keď som sledoval nejaké žiadosti o unban tak som videl že keď autor odpovedá užívateľom tak sa dostávali tresty za nadbytočné vyjadrovanie. Preto by som rad tie odpovedáte pridávať ešte túto. Dúfam že to nikomu nebude vadiť. Neberte to ako obchádzanie alebo niečo podobne moje vyjadrenie si myslím že bude len prínosom pre žiadosť.
 
Odpoved pre lolcz:
Ahoj lolcz aby som nejako stručne a rýchle odpovedal na tvoj príspevok tak čo sa týka poslednej permy áno unban som dostal dosť rýchle predpokladám že hlavným dôvodom bolo aj to že Soviet mi dôveroval že 14 dni bola postačujúca doba aby som sa zamyslel. Nechcem aby to vyznelo nejako nevďačné alebo niečo podobne v tu dobu som sa bavil z viacerými ľuďmi niektorý boli pre mňa prínosom a niektorý naopak. V tu dobu som si myslel úplný opak. No človek sa učí na vlastných chybách. Nechcem tu sľubovať nejaké hore doly preto nič neslubujem. Nechcem aby moja žiadosť vyzerala typu… už to nespravím alebo už budem dobrý. Ja chcem aby moja žiadosť odrážala mňa nechcem aby človek ktorý ju bude citát videl to čo u každej ja chcem aby človek ktorý ju prečíta vedel sám odpovedať na otázku či mam dostať šancu alebo nemám.
 
Ale pre tých ktorý to chcú počuť ako budem pokračovať po možnom unbane. Chcem pokračovať v mojom RP z jedním mojim kamartom (@Darkeryno) na ktorého som bol Toxic a on pri tom bol na mňa úplne pohode uvedomil som si to až teraz že som bol strašne nepríjemný a tak ďalej tak chcem by som sa s ním vrátiť k RP a napraviť naše vzťahy. Je to osoba ktorá bola na mam pohode od začiatku až do teraz. Aktuálne ako píšem túto žiadosť mi prišla správa že ma pri unbane podporí čo ma veľmi potešilo. Takže určite moje prvé ktorý budú napraviť vzťahy a potom chcem aby sme sa spoločne starali o firmu ktorú mam na servery to je aktuálne môj jediný a celý plán ktorý mam. Čo sa týka nelegalu RP to neviem takže tam už sa hrabať nechcem a nič z toho ani pozitívne nechodí.

Na záver by som ešte chcel odpovedať na vetu ktorú si napísal ze možno som sa zmenil ale ze ľudia ako som ja sa nemenia. Neviem sám za seba povedať či som sa zmenil ale určite mi to niečo dalo. Dosť ľudí na leosight si ma mýlia zo sankom tzv…. nikolasom alebo sanom nakoľko sme spolu RP, písal som mu žiadosti o unban a zároveň sme sa aj rozprávali no už nejakú dobu spolu nekomunikujeme nakoľko sme sa dostali do stavu že si nemáme čo povedať.
 
Neplánujem odpovedat každému na správu len osobám u ktorý by som si moje renomé rad zmenil.

lolcz

Hráč

35
29.11.2022 12:39

Už tenkrát jsem se divil, že ti byl udělen unban po permě asi po čtrnácti dnech, divné. Asi magie..

Lepší stránka? Jakože nakecat hory doly?

Jo, možná si se zlepšil, ale většinou se takový lidé moc nelepší. Dostaneš unban a potom půjdete s pofidérní partou zase okrádat..  

Ne!

 

Darkeryno

Hráč

5
29.11.2022 14:37, naposledy upraveno 29.11.2022 14:41 uživatelem Darkeryno

Chtěl bych něco dodat, sice tě moc neznám hráči lolcz, sqmala znám už nějákou dobu vím jak se chová.

Silně věřím že se sqmal polepšil, jestli ho neznáš z discordu nebo nějákou dobu tak nesuď!

Takže si myslím že každý si zaslouží šanci, ano sqmal má už sice 2 ale každý dělá chyby každý udělal chybu.

Ale jak se říká chybama se člověk učí, tvuj názor ti neberu jenom moje vyjádření.

 

30.11.2022 10:14

3 permabany, já ti úplně nevím, jestli bych měl věřit tomu, že ses napravil a poučil. Možná jen to, že sis dal s žádostí práci, ti to všechno zachránilo a já se rozhodl ti poslední šanci dát. Bude-li se něco podobného ještě někdy opakovat, budu apelovat dokonce i na SedliXe, aby ti případné odvolání vůči mému budoucímu zamítnutí taktéž zamítl. Snad si rozumíme, můžeš si jít zahrát.


Powered by LeoSight IFS
LT~57

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024