Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

zadost o unban - mxtej


mxtej

Hráč

5
29.11.2022 19:01

Dobry vecer vsem..

Nerad jsem tu znova ale kvuli chovani GM budu muset napsat zadost, protoze nikdo hold neni schopnej si vyslechnout obe strany.

Dostal jsem prave ban na 10h Holyska uplne bezduvodne za TrollRP, ikdyz jsem nic neporusil. Pouze jsem jezdil kolem budovy hned naproti J&B Security asi 30m a ne z duvodu provokace, ale protoze jsem nekoho sledoval a chtel se vyblbnout. Kazdopadne jsem s hracem jan38 mel ic par veci a jeste jednu nevyresenou, tak jsem k nemu po nejake dobe prijel a zacal turovat vozdilo zadkem k nemu, pote jsem zarpil ,, /do spalil ji vyfukem? '' a on zarpil ,, /do f '' pote jsem tedy odjel protoze mi bylo jasne ze to z jeho strany nikam nevede a nebude to rpit. Pote me zastavila policie a ja s nemi rpil normalne dal, kdy jsem v pulce rp akce dostal ban a ani to nedorpil... Z toho tedy plyne aby kdyz dava nekdo nekomu ban, vyslechl i jeho a pockal pripadne nez se dorpi. Rad bych vedel co jsem tedy porusil veci ktera je ciste ic a je k tomu padnej rp duvod. Dekuji

screenban

jan38

Hráč

41
29.11.2022 19:08

vyjadřím se k tomu já takže cela rp akce už je par dní pryč a nevím zda je furt v řešení PSA,

Ale to že me okradeš o milion korun a pak po par dnech přijdeš k firme budeš tam objizdet radnici tak 100x a pak přijedeš kufrem ke mne a začnej davat WS aby jsi turoval a pak jen /do spálil ji

/do Spálil ji vyfukem to by jsi musel zaerpit 

/me zajel autem tak aby se vyfuk dotýkal samanty nohy 
/do spálila si nohu o výfuk?

v tu chvili to /do S bych klidne dal ale takhle prostě dle RP nevidím v tom hlavu a patu /do spálil ji vyfukem jsem par cm od vyfuku takže se ho nedotýkám

Moje vyjádření pokud mi na tohle odpovíš já neodpovídám

mxtej

Hráč

5
29.11.2022 19:25

zarpil jsem tak, jak hra dovoluje, to ze ty to potrebujes az tak moc aby si to pochopil uz nevim.. Kazdopadne okradeni tebe se furt vztahuje k tomu, ze si sam rekl, jak ti admin napsal ze se to muze a ze v tom neni problem :)

kazdopadne od te doby jsem aji rpil ze mam delsi vlasy a vousy, takze by jsi me poznal s tezi a jeste jsem mel aji masku, jine auto takze mi to mohlo bejt tak nejak jedno. Kazdopadne si rad pockam na odpoved Holyska


Powered by LeoSight IFS
LT~31