Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žadost o unban


Pavlos

Hráč

2
1.12.2022 10:30

nonRPdraiving jsem nejel jel jsem po selnici a trashRP jsem udelal najebal jsem v 50 do stromu a dostanu ban za trash rp 

1.12.2022 11:11

Ahoj @Pavlos,
chvíli jsem sledoval tvojí jízdu v Nissanu, kde jsi několikrát zajel na hlínu a kamení a vesele sis driftoval. Chtěl bych tě jen upozornit na to, co bylo špatně.

Nissan 350Z opravdu není auto stavěné do terénu a na podmínky mimo silnice. Pokud bys přejížděl nějaký menší terén rychlostí max. 60km/h, tak neřeknu ani slovíčko. Některé cesty v GTA to prostě vyžadují a máme pro to jisté pochopení. Ale zběsilé driftění po kamení není úplně Nissanův šálek kávy. 

Teď něco k tomu TrashRP. Ano, tvůj náraz opravdu byl v menší rychlosti. Proto absolutně nepovažuji za adekvátní zaRPení "/me se jebl hlavou o volant". Je to nespočet různých možností, jak zaRPit drobnější nehodu, ať už přes /me, tak /do. Doporučím ti po banu požádat některého z našich Helperů o zaučení v tomto směru.

Nějakou historii už máš, takže zkrácení nebo unban nepřipadá v této situaci k úvaze.
Zamykám a zamítám.

S pozdravem,
magovec


Powered by LeoSight IFS
LT~28

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024