Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[TEMP BAN] - Magovec - Žádost o unban


1.12.2022 15:36, naposledy upraveno 1.12.2022 17:23 uživatelem Lolak

Ban důvod : Extrémní NonRP Driving, Odpojení z RP akce, Pravidlo 0. 

Délka banu : 72 Hodin, pár hodin jsem si už odseděl.

Banující administrátor : @magovec

Datum banu : 29.11.2022

Vysvětlení : Dostal jsem ban za důvody uvedeny výše. Nevěděl jsem, že se na serveru NonRPDriving řeší tak přísně, jelikož na Skimo přícházím z anglických whitelist SA:MP serverů, kde se to až zas tak moc neřeší, tak mě to trochu zmatlo. Dále, odpojení z RP akce, to už bylo o "trochu" přehnanější, odpojil jsem se z RP akce jelikož jsem se vyboural, a nechtěl jsem ztratit cenné věci, co jsem v inventáři měl. Za tohle se moc, moc omlouvám, doteď nevím, proč jsem to udělal. Tohle je můj první ban, takže si myslím že bych nějaké zkrácení dostat mohl. Ban je právem, příště si na to budu dávat pozor, a budu vědomý. Nevidím velký důvod se tu rozepisovat, je to tak. Omlouvám se za své činy a škody, nebudou se opakovat.

1.12.2022 19:07

Ahoj @Lolak,
musím říct, že si jsi s žádostí opravdu vyhrál a jde z ní dobrý dojem. Už sis nějakou tu dobu odpykal, takže nevidím důvod proč ti neudělit unban. Utíkej si zahrát.

S pozdravem,
magovec


Powered by LeoSight IFS
LT~32

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024