Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o UNBAN


neznamy#4876

Smazaný účet

3
2.12.2022 16:01

v 16.3 2022 jsem dostal permaban je to 9měsíců!! no kde bych začal ano vím že dzardys mi to zamítl chci to skusit naposled. takže za těch 9měsiců co nejsem na skimu se mojim životě hodně věcí změnilo přestal jsem hodit na sport ven s kamaradama byl jsem takový zavřenej sám do sebe. přestal jsem hrát mta odinstaloval jsem to celé

no ale začnem u MTA dzardysovi se ani nedivím proč mi dal tolik banů ano za moje porušení pravidel. 

a drzost. na A-T team chci se vám moc omluvit. za moje vyhružky minulé 

začal jsem se hodně učit rpit taky už jsem dost dobrej říká kámoš. začal jsem dělat PD na jiným serveru

a učit se na skimo vykradacky.okradat.zabijet. atd. hodně věcí jsem se naučil a jsem na to hrdej.

chtěl bych se vratit na skimo fakt moc. a dokázat hrát bez jedinýho banu 

chci abys jste véděli že mi moc chybíte všechny nikdy na vás nezapomenu abys te véděli

moje momenty na skimu jsou nepopsatelné heský zažitky a friend  

tímto se chci všem omluvit na serveru a chtěl bych poslední šanci 

na skimu  Dzardys moc tě prosím ze celýho srdíčka dej mi poslední šanci prosím ukážu ti že už jsem fakt frajer na RP

moc vás všechny mám rád na skimu odemně  prosím vás o poslední šanci děkuji moc my chybíte už to bude rok ach jo co tu nejsem Dzardysi budu rád za odpověd i za negativní DenoT. 

 

3.12.2022 10:06

Příští perma už bude trvalá bez možnost odvolání k mé osobě. Mysli na to. Můžeš si jít zahrát.


Powered by LeoSight IFS
LT~24