Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Převzetí] Těžební Společnost s.r.o

1 2



KevinLuk

Hráč

4
31.5.2020 19:41

Název frakce: Těžební Společnost s.r.o

Typ frakce: Ostatní (Legální)

Zakládající členové: Derrile Johnson

Startovní kapitál: 50000

Důvod převzetí: Zdravím jde mi o to aby se firma opět oživila pracoval jsem tam a tu firmu jsem si oblíbil jenže vedení tam už celkem dlouho nehraje. Myslím si že pokud tam bude aktivní vedení tak by se firma dala zachránit. Navíc by se opět obnovila možnost vzít více lidi do firem a snížit tim aspon trochu nezaměstnanost . Jen jsem přemýšlel že když firma nejede že by se mohla obnovit aby tu nebyla zbytečná. Budu rád za odpovědi a zakládajíci členy bych doplnil až při jednání pokud by ktomu došlo.

nEscafeX

Hráč

26
31.5.2020 19:48

Pro, Sušenka má bohužel rozbitý počítač a neví se za jak dlouho ten problém vyřeší takže bych souhlasil. 

31.5.2020 20:36, odstraněno 31.5.2020 20:36 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

KevinLuk

Hráč

4
31.5.2020 21:03

Ano je soukromá ale právě byl jsem tam celkem dlouho vím jak ta firma funguje ale pokud je podminka prevzeti pro admina tak ať se tak stane 

Rozhodovat nemůžu ;)

31.5.2020 21:21
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

nEscafeX

Hráč

26
1.6.2020 13:49

A co to udělat jak u České Televize, že správce té frakce nebude moct vybírat peníze? 

1.6.2020 14:13, odstraněno 1.6.2020 14:14 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Bushino

Hráč

7
1.6.2020 16:53

No myslím si že by nebil problém firmu převzít a šel bych do toho já s @KevinLuk a já sem aktivní denně takže by nebyl problém na firmu dohlidnou a souhlasím s tím že by se do firmy muselo něco dávat, neměl bych s tím problém a nemusela by být práce s tím vytvářet novou frakci, za mě fajn nápad sem PRO.

KevinLuk

Hráč

4
1.6.2020 17:28

Ale já tu nemluvím o penězích já vím že do toho musím nějaký náklady dát. Já tu firmu chci oživit z důvodu toho že ktomu mám celkem citovej vztah a seznamil jsem se tam s top lidma. Není třeba tu pořád poukazovat na každého jak vykrádá prachy atd. A ani nevíte jaký ten člověk vlastně je kdyby tu Sušenka byl tak by mi to bylo jedno a zůstal bych pod ním ale když je jasné že je firma momentálně neaktivní a možná už aktivní nebude. A je celkem na prd že tam momentálně hraje 1-2 lidi. Pořád koukám na ic inzeráty a lidi co hledaj práci tam píšou jestli se jim ozve vedení těžební společnosti že by se pridaly atd. Ale nikdo znich neví že tam vlastně vedení ani nefunguje už. 

OpecenaSusenka

Hráč

9
14.6.2020 14:54

Zdravím, důvod neaktivity frakce byl v první řadě ten, že mi nefungoval počítač. Proč však nefunguje nadále? Jak již možná víte tak přišel update stylu těžby dřeva se kterým přišlo i pár bugů a disfunkcí. Frakci to zasáhlo také, konkrétně se jedná o selhání monitorovacího systému aktivity zaměstnanců, podle kterého se následně určoval plat, povýšení nebo kdo pujde z týmu ven. Z tohoto důvodu nelze frakci, až do opravení tohoto nedostatku znovu rozjet. Děkuji za pochopení.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~65