Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ŽÁDOST O UNBAN @sedlix UNPERMA

1 2



Daniel2002

Hráč

6
3.12.2022 14:52, naposledy upraveno 29.12.2022 20:25 uživatelem Daniel2002

Dobrý den,žádám o unban...

ZA CO BYL BAN UDĚLEN?

Ban jsem dostal za DM...Prostě byl hráč na mém pozemku a nechtěl odjet tak jsem ho zastřelil...

Ještě se stále učím protože SkimoRP je můj PRVNÍ RP Server...Mrzí mě to vzal jsem si z toho ponaučení a znovu to neudělám. Na Skimu hraji s kamarády a je to sranda hra mě baví a člověk se u toho odreaguje.

 

Kdo mi BAN udělil?

Ban mi udělil Dzardys a nedivím se mu...Už jsem pochopil proč, Ban byl udělen právem.

Pořád se učím a chtěl bych poslední šanci pravidla si čtu a opakuji abych znovu mohl hrát a RPit s přáteli.

Omlouvám se všem za potíže.

Znovu se to nestane přísahám. 

Poučil jsem se ze svých chyb a myslím to vážně opravdu mě to moc mrzí.

Všem přeji krásný den a předem krásné prožití svátku s rodinou a přáteli. A předem děkuji za odpověď.

 

Daniel2002 (Daniel Clinton)

 

Daniel2002

Hráč

6
29.12.2022 20:27
30.12.2022 01:01

Ahoj @Daniel2002,

já netuším, proč bych se měl tvým banem zabývat já, když jsem ti jej neudělil. Prosím, vysvětli mi, proč je žádost směřovaná konkrétně mně. 

Daniel2002

Hráč

6
30.12.2022 06:25

Jelikož mi kdysi Dzardys nevyhověl a řekl že ho smím požádat znovu až za měsíc (včera) a nebo ať si podám žádost k tvé osobě. Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den a svátky.

Daniel2002

Hráč

6
9.1.2023 23:19

@SedliX prosím o poslední šanci strašně moc mi chybí skimo a hraní s přáteli nemám skoro co jiného hrát a chci se napravit chci dokázat že jsem se změnil a že budu plnohodnotný a správný hráč. Žádám o poslední šanci jsme lidé každý dělá chyby ale chybami se člověk učí a navíc to bylo mé úplně první zabití na serveru a nevěděl jsem že to je DM bál jsem se o svůj pozemek toť vše děkuju za odpověď.

Daniel2002

Hráč

6
11.1.2023 20:25

@SedliX opravdu prosím :( chci dokázat že jsem se poučil ze svých chyb do skima jsem i vložil nějaké cash a je to server který mě baví a hraji ho s přáteli které znám IRL a je to sranda opravdu žádám jen o poslední šanci :( Stačí jediný průser a perma na vždy bez možnosti Unbanu šlo by se domluvit prosím? Strašně mi to chybí a ban mám už dlouho :(

 

Daniel2002

Hráč

6
11.1.2023 21:52
Keksik udělil za tento příspěvek varování: Double post
12.1.2023 08:07

Já nechci být nezdvořilý a současně odmítám mít s tvým unbanem cokoli společného, ale přesvědčuješ nás tu o tom, že ses nepoučil. Možná by to chtělo trochu brzdit.

Daniel2002

Hráč

6
22.1.2023 13:27

Jediné co žádám je poslední šance a odpověď. Chápu že člověk nemusí mít čas ale...takhle dlouho neodpovědět není o tom zda má či nemá čas...chápu nemusí chtít odpovědět ale rád bych si zahrál na Skimu s přáteli. Chybí mi to a lituji svých chyb. @SedliX

 

24.1.2023 07:59

Kluku, mně opravdu dochází slušných slov adresovaných tvé osobě.

Strašně rád bych viděl tebe v pozici studenta vysoké školy, jak se ve svém volném čase budeš přednostně zabývat žádostí o unban někoho, kdo se zde jednak nikdy neprojevoval jako rozumný jedinec, a jednak především někoho, kdo nerozumí jednoduchým pokynům, aby vyčkal na SedliXovu odpověď. Pokud sem odešleš ještě jednu odpověď označující kteréhokoliv administrátora, žádost ti automaticky zamknu. Pokud nerozumíš základnímu principu a nechápeš, že nejsi se svými prohřešky v pozici, kdy bys mohl ostatním diktovat, co, jak a kdy mají dělat, je mi opravdu líto, ale unban si nezasloužíš.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~138