Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o UNPERMU (CZHERBIE) SovietDog


HERBIE

VIP

29
3.12.2022 22:56

 

Spoiler

Zdravím, vás po delší době abych šel rovnou k ději vydával jsem se za člena AT a lhal členovi AT ,tímto se vám moc omlouvám za mojí chybu a nepoučitelnost při minulých banech a tak.

Abych se taky trochu snažil začal bych tím ,že každý děláme chyby někdo menší někdo větší. Já měl asi od doby ,co jsem tu hrál okolo 24banu z toho 1permu od Dzardyse  druhou už nevím za co byla a myslím ,že i byla omylem.

tak tímto bych i prosil o poslední šanci se zde napravit a zkusit to semnou jak to půjde vím ,že nejsem žádný svatoušek a tak ,ale rád bych si zahrál se svými přáteli ,co na skimu mám a dost mi chybí.

Buď tak hodný a dej mi šanci děkuji.

 

3.12.2022 23:36

Upřímně nevidím důvod proč bych ti měl dát druhou šanci. Druhou šanci si ode mě zaslouží málo kdo a ty to určitě nejsi. Mimo to sám píšeš že nejsi žádný svatoušek,takže tu je stále možnost že se bude opakovat něco podobné a to já nedopustím.


Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024