Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


Respect

Hráč

10
4.12.2022 06:23, naposledy upraveno 4.12.2022 13:48 uživatelem Respect

Ban mi bol udelený 30.3.2022 22:10 

Ban bol udeleny adminom: @SovietDog

Zdar, už to čoskoro bude 10 mesiacov od môjho prvého permabanu a týmto topicom by som si chcel skúsiť požiadať o unban. Za ten dlhý čas som skúsil veľa iných nemenovaných CZ/SK MTA serverov, ale nič nemôže nahradiť RP, ktoré som prežil práve tu na skime. Odpoveď na to prečo by som bol rád za unban je jednoduchá, mám tam kamarátov s ktorými si chcem zaRPiť a chýba mi to naše staré RP, ktoré obnášalo oveľa viac vecí, než len nelegálne. Keď napíšem, že by som s nelegálom chcel navždy skončiť, tak verte tomu, že to tak myslím, pretože viem že mi to neprinesie nič dobré, okrem banov a ničenia komunity a môjho mena. Dostal som permaban konkrétne za nedostatočné injuries + história. Nemám sa k tomu ako obhájiť, pretože bohužiaľ nemôžem preukázať moje RP injuries pri DN kvôli tomu, že sa kamarátovi lagne hra. Mám celkom dosť naRPené na skime, a chcel by som sa vrátiť späť k RP a kamarátom s ktorými som trávil 90% mojich odohraných hodín. Viem, že som na serveri spôsobil veľa škôd čo sa týka minulosti a týmto by som sa chcel za všetkých dohromady ospravedlniť. Dúfam aspoň v malú nádej, keď už sa blížia tie vianoce, že ako ateam, tak komunita mi bude môcť aspoň čiastočne odpustiť a najlepšie mi preukázať tú láskavosť a udeliť mi unban, o nič viac, o nič menej si neprosím. 

 

Predom ďakujem za odpoveď.

8.12.2022 17:40, odstraněno 8.12.2022 17:40 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
10.12.2022 01:32

Řekl bych že u tebe platí to stejné co u tvého kolegy Seattla a to že by to byla chyba vám dvěma dát unban. Za to že jste v téhle situaci si můžete sami, nikdo jiný za to nemůže. Můžete děkovat sobě. Takže bohužel ale ani tobě nedám unban.


Powered by LeoSight IFS
LT~43

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024