Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


Dexyy

Hráč

9
4.12.2022 18:09

Zdravím už je to přes rok co mi byl udělen permanentní ban od administrátora @Dzardys , konkrétně mi byl udělen dne 26.11.2021 a to a přesněji kvůli tomu že jsem zaspamoval fórum s různými zbytečnými a trapnými tématy které neměly hlavu ani patu. Taktéž jsem urážel jiné uživatele Webu LeoSight.cz a Admin Team, v té době jsem si přišel jako frajer, čehož lituji a uvědomuji si že jsem to neměl dělat a že to je moje chyba. Na unbanu mi velice záleží už jen z toho důvodu že jsem slyšel že na serveru proběhlo dosti změn, taktéž bych si po dlouhé době rád zaerpil s lidmi se kterými jsem po udělení banu nebyl v kontaktu. Tato zpráva je taktéž celková omluva celému portálu LeoSight, ale taky hlavně všem konkrétním uživatelům o kterých jsem psal hnusné věci v daných vytvořených tématech na fórum. jelikož mi na unbanu hodně záleží, tak bych prosil o nejdřívější odpověď/vyjádření nazpět, děkuju. S pozdravem Dexyy.

 
4.12.2022 22:26

Ahoj Dexyy,

ačkoliv jsem několikrát řekl, že si u nás nezahraješ, myslím si, že rok je dostatečnou dobou na nápravu a já doufám, že se nic podobného nebude opakovat. Požádám tě, aby ses vyvaroval porušení jakýchkoli pravidel, mohlo by to pro tebe mít katastrofické následky. Budu tě samozřejmě sledovat na každém kroku, pokud budeš pokračovat v ilegálním RP, pravděpodobně ti ta perma přistane znovu.

Mimochodem, poděkuj i mému AI pomocníkovi (klik), který mi s rozhodováním pomohl.

Pěkný zbytek večera.

<GA> Dzardys


Powered by LeoSight IFS
LT~36

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024