Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Náborové řízení 1.6.2020 ( 4 strážníci ) ev. č. 02/2020

1 2



3.6.2020 15:10
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
3.6.2020 20:55
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zdenek

Hráč

21
3.6.2020 21:02, naposledy upraveno 3.6.2020 21:04 uživatelem Zdenek

Celé jméno: Zdenek Marcelino

Věk: 31

Datum narození: 4.2. 1989

Kontakt: 476757

ooc: Byl jsem na jiném serveru ředitelem PČR

Jmenuji se Zdenek Marcelino, je mi 31 let a pocházím z České republiky. Vystudoval jsem střední policejní školu obor Bezpečnostně právní činnost. Tuto školu jsem zakončil úspěšnou maturitní zkouškou. Po úspěšném vystudování sem šel na policejní akademii v Praze, kde jsem studoval obor kriminalistika a kriminologie. Vysokou školu jsem úspěšně dodělal s titulem BC. Mám za sebou spoustu seminářů a přednášek o první pomoci. Dodnes docházím na tréninky Krav Maga a Muay Thai. 

Pracovní zkušenosti: Pracoval jsem tři roky u PČR kde jsem dosáhl hodnosti nadstrážmistr. Poté jsem byl dobrovolným záchranářem pět let

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem MPP: Rád pomáhám lidem a chci být nedílnou součástí toho, aby naše město bylo co nejbezpečnější.

Mezi mé koníčky patří bojové sporty.

Řidičské oprávnění A, B

 

Semir784

Hráč

0
4.6.2020 18:38

Jméno: Michael

Přijmení: Fekete

Datum narození: 8.8.1990

Kontakt: 557896

Životopis (nejméně 100slov): Dobrý deň

Volám sa Michael Fekete a žijem v Prahe do roku 2015. Predtým som pracoval ako ZZs ale prestalo ma to baviť a chcem vyskúšať niečo nové kde je akcia a kde budem môcť nájsť a spoznať nových ľudí, taktiež môj otec bol kedysi policajt ale štátny ale už je na dôchodku a nechcem ho sklamať, šiel by som do štátnych ale to nie je veľmi pre mňa a chcem radšej pomáhať mestu. Dokončil som strednú školu zdravotnícku čo mi asi ani veľmi nehrá do karát stať sa mestským policajtom ale môžem vám zaručiť že sa učím rýchlo.

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR: chcem byť prospešný jak mestu tak aj našej komunite a hlavne mať pod kontrolou poriadok lebo nemám rád napíšem to sprosto "bordel"

Pracovní zkušenosti: Zzs

Řidičské oprávnění: B

Nejvyšší dosažené vzdělání: stredná škola zdravotnícka

Tomas666

Hráč

6
4.6.2020 22:52, naposledy upraveno 4.6.2020 22:53 uživatelem Tomas666

Nábor se dnešním dnem uzavírá.

Náměstek ředitele městské policie hl.m. Prahy Tomas Webster.

Stiles

Hráč

0
8.6.2020 09:35

Jméno: Matyas

Příjmení:Kniezek 

Datum Narození: 01.1.2002

Kontakt: 593314

Životopis (nejméně 100 slov): Jmenuji se Matyas Kniezek mam středo školské vzděláni z maturitou a je mi 18let  umím spousta právních paragrafu, jsem hodně pracovitý baví mě všechno hlavně mě baví řízení dopravních prostředků, rád pomáhám ostatním často stojím u radnice a čekám na nové lidí co přijdou do města pomáhám jím do začátku,nikdy jsem neměl problémy s policii jenom pár pokut za parkovaní a povinnou výbavu.

Uveďte proč se chcete stát příslušníkem PČR: Chci být u PČR protože mě to od mala bavylo zaujímal jsem se o to každý den, mam hodně kurzů sebeobrany a taky nějaké od PČR znám taky hodně právních paragrafu a rád pomáhám lidem

Pracovní zkušeností : Pracovní místa Popelář, řidič autobusu, horník, a fakt málo taxikář.

Řidičské oprávnění :  zatím jen B

feri227

Hráč

1
8.6.2020 12:11

Jméno: Margitka

Přijmení: Benova

Datum narození:
12. Zári 1965

Kontakt: 
695707

Životopis (nejméně 100 slov):
Volám sa Margitka Benova ale všetci mi hovoria Margit. Som síce staršia ale som bohatá na skúsenosti. Mám odpracované niečo u MpP aj v tomto meste ale predtým som pracovala ako PČR v inom meste. Mám zbrojný preukaz a kopu skúseností. Mám vyštudovanú strednú odbornú školu dopravy a služieb(prevádzka a ekonomika dopravy) dalej som študovala na vysokej dopravnej škole v Žiline, a posledná bola nadstavbová Vysoká škola v Pezinku policajnej akadémii

Prečo chcem pracovať ako MpP?

Je tu všetko čo ma baví a naplna, je tu komunikácia s ludmi, adrenalín a všetko čo potrebujem k práci

Pracovní zkušenosti: 
● Popelár
● MpP Hl.Mesta Praha
● Dřevorubecká  spoločnosť

Řidičské oprávnění: 
▸ Řidičský průkaz sk. B
▸ Řidičský průkaz sk. A

Nejvyšší dosažené vzdělání:
⋆ Vysoká škola v Pezinku Bakalár

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~49