Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unperma


Milanecko

Hráč

2
5.12.2022 15:54

Zdravim píšem i o unpermu viem podľa mna mi to zase dáte ako neplatné a zrušíte to ale aj tak napíšem lebo strašne my chyba skimo nehral som nanom už dlho permu som dostal z myslím že ass pulling pravidlo 7 a 27 a DM . Žiadam o unpermu z toho dôvodu lebo mta som hral veľmi dlho presnejšie kvôli skimu nijaký server nebol taký adko skimo chcem si ho had zahrať strašne by som ocenil keby že mám unperma urobilo by ma to lepším človekom chybu si uvedomujem napravím to nebudem zlí všetko budem Riešiť z kľudom, strašne mi chýbajú stare časy na skimu všetkých kamosov som spoznal kvôli skimu a presne tam dostanem permu prosím @SovietDog prosím prosím tá z celého srdca daj mi ešte jednu šancu prosím strašne mi to chyba to skimo polepšim sa kľudne namna dakde aj dajake dozorovanie alebo ja neviem proste chcem si zahrať strašne na skimu ocením odpoved + unpermu 

z pozdravom- Milanecko 

10.12.2022 00:14

Žádáš tady o sundaní banu a jako důvod je citují: " Žiadam o unpermu z toho dôvodu lebo mta som hral veľmi dlho presnejšie kvôli skimu nijaký server nebol taký adko skimo chcem si ho had zahrať strašne by som ocenil keby že mám unperma urobilo by ma to lepším človekom" a to je celý tvůj důvod. Myslím si že se tady nemáme o čem bavit mimo to sis už zaručil to že unban nedostaneš a to tvým multi accountem a spamem v PMs ve hře. Takže bohužel žádný unban nebude.


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024