Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

|NÁBOR| Nabíráme mechaniky ;)


fikstvUwU

Hráč

16
5.12.2022 16:42, naposledy upraveno 6.12.2022 20:53 uživatelem fikstvUwU

1,001 Tighten Screw Illustrations & Clip Art - iStock1,001 Tighten Screw Illustrations & Clip Art - iStockJAPO - transport s.r.o. | Mezinárodní a vnitrostátní kamionová doprava


Zdravím, právě teď se otevírá nábor mechaniky do naší firmy JAPO transport S.R.O, ráda bych popřála štěstí každému a doufám že se do našeho týmu dostane ;). Dále pokračujte dle instrukcí.


1. Požadavky firmy k náboru.

  • Zdravotní způsobilost Electric motor - Free electronics icons
  • Věková hranice nad 18 let 
  • Mít zkušenosti s prací  
  • Souhlasit s podmínkami firmy   
  • Část výdělku dávat firmě konkrétně 90.000kč za týden. Jistě je tu možnost domluvy        
  • ((ooc vlastnit discord))
  • ((ooc RP trochu na úrovni))

2. Co firma nabízí vám

  • Možnost vylepšení vozidelGarage - Free business icons
  • Společnou dílnu pro všechny mechaniky
  • Stálý plat 
  • Možnost vyhovění od vedení
  • Vlastní frekvenci ve vysílačce
  • Vlastní komunikační místnost ((discord room))

Login Icon Vector Art, Icons, and Graphics for Free Download--------------------PŘIHLÁŠKA--------------------Login Icon Vector Art, Icons, and Graphics for Free Download

Jméno:

Věk:

Zkušenost s prací (stručně):

Proč se hlásíte na pozici mechanika: 

Proč by jsme měli vzít zrovna vás:


Popřeji ještě jednou všem štěstí ;) Budeme brát maximálně 10 mechaniků. Kdyby byly nějaké nedostatky tak se jistě obraťte na sekci kontakty, s pozdravem JAPO
Přihlášky posílejte sem pod inzerát 

 

JAPO transport S.R.O (Isabella Mack)
LVA Freight Depot  TEL:111-999

 

 

 

 

 


 

martin4413

Hráč

7
5.12.2022 16:55

--------------------PŘIHLÁŠKA--------------------Login Icon Vector Art, Icons, and Graphics for Free Download

Jméno:Mike takio

Věk:27

Zkušenost s prací (stručně): viem opravit vsetko co treba mam vela skusenosti 

Proč se hlásíte na pozici mechanika:  velmi ma bavit opravovat auta a sparat sa v nich bol to odmalicka maly sen 

Proč by jsme měli vzít zrovna vás: neviem som mily clovek mam dobre skusenosti a potrebujete pomoct 

5.12.2022 19:00, naposledy upraveno 5.12.2022 19:02 uživatelem Phobios

Jméno: Aiden Hoxworth 

 

Věk: 42 let

Kontakt: aiden.hoxworth@post.ic

 

Zkušenost s prací (stručně): zkušenosti s prací mám nemalé, není to obor který jsem vystudoval, ovšem už jako mladý hoch jsem dosti fušoval do aut, otci pomáhal s opravami jeho starého Land Roveru, následně jsem i dosti cestoval a dostával se do společnosti která žila auty a tímto jsem nabral dosti zkušeností a myslím si, že zvládnu a rozpoznán dosti věcí od jiných. Více vám mohu osobně ukázat či povědět při možnosti ústního pohovoru.

 

Proč se hlásíte na pozici mechanika: Tuto pozici jsem již měl v jiné firmě a tato práce mne baví a nebojím se zašpinit a ryskovat, rád bych se touto prací zaobíral dále.

 

Proč by jsme měli vzít zrovna vás: Jsem dosti zručný a časově flexibilní, mám ve velké oblibě vozidla, hlavně postarší vozidla které mají ještě karburátor, což si myslím že v dnešní době málo kdo umí opravit či nějak s ním pracovat, dokážu i zákazníkovi doporučit co do vozidla nainstalovat či jak jej upravit.

fikstvUwU

Hráč

16
7.12.2022 19:31

- Vyhodnocení náborů 

Bohužel se nenašlo dostatek mechaniků do firmy, ale i přesto nechávám nábor stále otevřený :).Poprosila bych pana Aiden Hoxwortha ((@Phobios))aby se mi co nejdřív ozval na telefonní číslo.  

Isabella Mack tel:111-999

LSK2

Hráč

3
9.12.2022 11:45, naposledy upraveno 9.12.2022 11:53 uživatelem LSK2

Jméno: Miroslav_Fajka

Věk: 26 let

Kontakt: telefon 624591 alebo miroslav.fajka@post.ic

Zkušenost s prací (stručně): No zkušenosti mam dosť ešte keď som bol malý tak som pomahál staremu otcovi s jeho žigulom upravovali sme ho na rally zavody potom sme sa s tatkom rozhodli postaviť baworaka na drifty takzet am prebiehal swap motora  iný podvozok atď. školu som vyštudoval autoelektrotechnik uspešne aj s maturitou takže si myslím že sa do toho celkom rozumiem.

Proč se hlásíte na pozici mechanika: Ako som spomínal tak od malička mam ruky v autách takže nemám    problém sa zašpiniť a tato praca by ma bavila a strašne rád by som pokračoval v tom čo ma baví. Achcel by som sa v tomto odboru zlepšiť.

Proč by jsme měli vzít zrovna vás: Som pracovitý, priateľský nebudete mat so mnou problem čo sa týka porušovania pravidiel. Vedel by som doporučit zakaznikovy aká úprava je pre jeho auto dobrá. Času mam zvyčajne veľa takže by som dokázal byť často v dielni. Aj keď cez obedňajšie hodiny nemam čas ale poobede mam času dosť. Dokázal by som zapadnúť do kolektívu.

fikstvUwU

Hráč

16
10.12.2022 22:57

- Vyhodnocení náborů 

Poprosila bych pana Miroslava Fajka ((@LSK2))aby se co nejdříve ozvala na telefonní číslo, předem děkuji

Isabella Mack tel:111-999

Aw1x

Hráč

8
10.12.2022 23:36

Zdravím, mám zájem o tento práci jsem velice šikovný chlapec a umím upravit jakykoliv motor :)

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Absence IC jména

Powered by LeoSight IFS
LT~71