Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

One Garage | Hledáme mechaniky


7.12.2022 19:26, naposledy upraveno 7.12.2022 19:30 uživatelem kormoo

Touto formou uveřejňujeme že naše autodílna hledá
zkušené mechaniky.

Co nabízíme?

- Stálý plat
- Možnost získání prémií za dobře odváděnou práci
- Profesionální a férový přístup a jednání na úrovni
- Po domluvě možnost využívat firemní prostory k osobním účelům
- Možnost kariérního růstu

Co požadujeme?

- Praxe v oboru
- Profesionální a férový přístup a jednání na úrovni
- Časovou flexibilitu
((Mít RP mechanika na normální úrovni, nestojíme o "/me nainstaloval turbo do auta" apod.))

Co udělat pro přihlášení do náboru?

- Zašlete dopis na tuto adresu - One Garage, Autodílna Dillimore ((Odpovězte na tento příspěvek.))
- V dopisu uveďte - Jméno a příjmení, věk, jakou máte praxi s touto prací, proč si myslíte že bychom měli vzít vás a co naší autodílně můžete nabídnout

Pokud máte jakékoliv otázky neváhejte se ozvat na noah.carter@post.ic či daniel.murphy@post.ic  ((@shejzyn))

Na závěr všem uchazečům přejeme hodně štěstí!

Za firmu One Garage,
Výkonný ředitel, Noah Carter

LSK2

Hráč

3
9.12.2022 00:18, naposledy upraveno 9.12.2022 00:29 uživatelem LSK2

Miroslav Fajka

26 let

No takže prax mam celkom veľkú dokážem prefarbiť vozidlo, dokazem dať fólie na okná, vymenit a prestriekat kola, a podobne veci.

Prečo by ste ma mali nabrať? Tak som pracovitý vždy všetko robím na 100% nerobí mi problém dodržiavať pravidlá spoločnosti, som priateľský nekonfliktný takže nebudem mat so zamestnancami ani so zakaznikmi žiadny problém a dokazal by som vam poskytnúť kvalitne upravy a vymeny.

Čo môžem ponúknuť firme? Ako som už vravel kvalitne upravy a vymeny dodrziavanie pravidiel a zákonov.

telefon: 624591

9.12.2022 21:49
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Adlonosram

Hráč

11
11.12.2022 13:35

Mathew Rodgers

24let

Prakci mám velkou v autech se hrabu celý život dělal jsem to v hodně jiných městech a tato práce mě baví dokážu přehodit kola nabarvit atd.

Proč byste mě měly vzít. Jsem puntičkář snažím se aby bylo vždy vše dokonalé. Vyznám se ve všech autech a rád se v ních hrabu. Dokoážu opravit cokoli i vytunnit. Chci být i zde mechanik protože tuto práci miluju.

Dokážu udělat vše perfektně rychle a správně

Moje Tel: 854953

Bushino

Hráč

7
11.12.2022 16:21, naposledy upraveno 11.12.2022 16:24 uživatelem Bushino

Tereza Morgan

26 let 

Vyučena automechanička která prošla hodně dílnami a moc ji ta práce s auty baví , jak se říká dílna je domov :) zkušenosti jak s auty tak i jako vedoucí mechaniků . Ráda bych se k té práci opět vrátila a věnovala se ji :) dekuji za odezvy s pozdravem Tessi 😀

telefon 408024

11.12.2022 16:54

Zdravím, někteří z vás projdou do dalšího kola. Proto si během dneška a zítřka kontrolujte průběžně SMS či emailovou schránku kde vám zašleme podrobnosti o dalším průběhu.

Za firmu One Garage,
Výkonný ředitel, Noah Carter


Powered by LeoSight IFS
LT~59