Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nabízím Frakční sídlo+


8.12.2022 16:59, naposledy upraveno 10.12.2022 23:36 uživatelem kormoo

PRODÁNO

Zdar
, už je to nějakou dobu co jsem si kupoval Frakční sídlo+, nejspíše nastal čas abych ho poslal dál.

Čekal jsem že pro něj budu mít nějaké využití, ale po delší době co nemám zapotřebí ho využít jsem se rozhodl že by ho někdo třeba rád koupil, jelikož asi všichni víme že je to jedna z méně dostupných položek tady na webu.

Takže pokud má někdo zájem můžete mi napsat buďto tady na webu do PM či na můj discord - kormoo#7534 a nahodit nějakou nabídku, ať tu zbytečně nespamujeme fórko, pár nabídek jsem již před nějakou dobou dostal tak uvidíme, rovnou říkám že pokud se mi nabídka nebude líbit tak si položku nechám.

(Upozorňuji některé experty, že nestojím o nabídky jako např. "Dám ti 10 míčů na Skimu, nechceš?" Asi všichni víme že se vždy najde někdo kdo to chce zkusit touto cestou.)

kormoo out✌️


Powered by LeoSight IFS
LT~14