Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban od @Lexikonn


Colek

Hráč

56
11.12.2022 01:33, naposledy upraveno 11.12.2022 01:36 uživatelem Colek

Čau, @Lexikonn ban jsem dostal 11.12 00:35 

Ban jsem dostal za Absence RP poranění
Chci se vyjádřit přímo k téhle havárii KLIK

Naboural jsem  kolem 60km/h což je poměrně velká rychlost, ale neuvědomil jsem si že sedím ve starém autě které má úplně jiné deformační zóny než novější auta, jelikož v impale nikdy moc nefungovaly pásy tak taky  bylo možné se bouchnou do volantu YT video (takže zranění jsem mohl aspoň zahrát lépe)

+Přikládám video z akce
Video

 

Spoiler

Jenom chci ukázat jak vypadá bouračka které se mi stala 70km/h (bylo bez zranění )
Foto

 

Omluva hráčům
Především bych se chtěl omluvit všem zúčastněným hráčům, kterým jsem znepříjemnil hru, z naši strany to nebylo úplně nejhezčí se takhle zachovat, jak jsem již psal mohl jsem to lépe zahrát za což se omlouvám všem zúčastněným. 

Omluva
Chtěl by se taky omluvit @Lexikonn který tohle musel řešit, v tu chvíli nás nic jiného nenapadlo než mě odnést z auta, a odvést do bezpečí.  Na videu nejde vidět že jsem napsal žádný status. jelikož klipy mám na 30s. Můžu klidně dodat logy že jsem pak napsal zranění do logu

 

11.12.2022 02:01
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~20

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024