Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Perma od sovietdoga


Tulen4762

Hráč

10
13.12.2022 06:28

Dobrej den/odpoledne/večer nevím kdy to čtěte

No jdeme k věci

Dne 8.8 jsem dostal permu za /me  cukly pasy 

Jak se to stalo?

Jel jsem takhle do OCLV a na křižovatce stala modrá BMW M6 ja  jsem si ji všiml na poslední chvíli a naboural jsem do ní a dal jsem /mě cukly pasy? A pak jsem na to dal /do F a sovietdog to viděl a chtěl to semnou řešit to bylo okolo 0:00 a mě chtělo už strašně spát a sovietdog že este chvíli  pockej řeším to s A-TEAM na TS3 pak v 0:09 jsem dostal permu

 

OMLOUVAM SE: hlavně komu bych jsem se chtěl omluvit je sovietdog  zato že jsem mu nadával do rodiny,až umře,že je to socka  chci jen říct že mě noumlouva že jsem byl naštvaní ale já když jsem naštvaní řeknu každou hloupost  tak bych jsem se chtěl moc omluvit jemu a hlavně jeho rodině jsem prostě č#$rak a neměl jsem to dělat 

Chtěl bych jsem si este zahrát na skimu vím mám 8perem plus jsem problémovéj  ale od té doby co mam permu jsem hrál na jiných serverech ale žádnéj nebyl tak originální jako SKIMO:RP 

Očekávám že asi UNBAN nedostanu ale zkusil jsem to

 

Admin kterým byla udělena perma: @SovietDog 

 

14.12.2022 15:33

Na TSku jsem nic neřešil. Neměl bych ani co řešit. To za prvé a za druhé na omluvy je pozdě. Jak jsem řekl v předešle žádosti tak tohle ber jako způsob tvého trestu kdy se naučíš chovat a neříkat takové věci. Mé rozhodnutí stále trvá.


Powered by LeoSight IFS
LT~29

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo