Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

OOC | eye of san andreas | #1 - Vyjádření k úvodu


dennyas

Hráč

7
13.12.2022 13:39, naposledy upraveno 13.12.2022 14:01 uživatelem dennyas

Původní IC příspěvek: Klik zde na přesměrování k IC příspěvku


 

 

Ahoj čtenáři a hráči,

chtěl bych se vyjádřit k příspěvku, který jsem spontánním, nekonkrétním a snad i "tajemným" způsobem přidal do IC fóra. Z IC hlediska si z příspěvku můžete odnést co chcete, ale rád bych napsal krátké vyjádření z OOC hlediska a stručně vysvětlil o co se jedná.

 

Mým zájmem je využít umělou inteligenci, mou kreativní mysl a pasivní RP a vytvořit zajímavé RP, které nevyžaduje můj aktivní vstup. Jsem člověk, který nemá čas ani schopnost slíbit, že příští týden budu stále aktivní, ale roleplay mám velmi rád. Proto se zde snažím vytvořit koncept pro pasivní RP, který bude mít možnost využít skoro každý, kdo si k tomu najde dle IC řádu cestu. Snad se Vám tento koncept bude líbit a budete vůči mé vizi kooperativní a oceníte ji.

 

Snad spolu vymyslíme zajímavé RP, které budete moci využívat i jak už jsem zmiňoval bez mého vstupu. Tohle RP by mělo nejvíce zasáhnout smetánku, politiku, podnikání, zákon, ale i běžné lidi.

 

Děkuji za přečtení :)


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024