Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban Schitzu


Schitzu

Hráč

26
14.12.2022 00:07

Žádost o unban Schitzu
--------------------------
Zdar, jak začat... Už před nějakou dobou přesneji 10.4.2022 jsem dostal permaban od
admina @SovietDog . Ban byl za Mixing, přesněji za to že jsem se ho IC zeptal či nedáme
R6ky. Každá postava by mohla hrát IC hry ale jo byla to píčovina když jsme v tu dobu
Hrávali hodně R6ky. Mojí chybu si uvědomuji a vím že jsem udělal nejednu sračku co se týka
mého chováni v tu dobu. Za ten čas jsem se nějak lehce změnil a tak nějak mě láka si zas
zaRPit i na MTAčku a ne jenom na FiveM. Je to rozdíl hodně než FiveM. FiveM je poslední dobou
víc GTA Online než RP. Proto si chci občas jít zaRPit i na MTA kde je to vyloženě RP a ne kropky.


--------------------------------------------------------------------------------------------------

Vím že to není moje první perma ale druhá, ale tak či tak bych chtěl skusit požádat o unban. Vím že hodně
lidí mě nemusí ale mám tu i pár přátel s kterýma rád pokecám nebo zeRPím. Od banu přešlo už 8 měsícu což je
Už skoro rok. Či už se SovietDog rozhodne v můj prospěch nebo jeho je otázka už druhá. Ale tak či tak doufám
Že to vyjde a dostanu šanci si jít občas zaRPit na Skimo. Nechci se tu nijak obhajovat že jsem nevinej ale přiznat
si že jsem dělal pičovinu. Nevím co víc nějak napsat ale přeji hezký den...
-S pozdravem Schitzu.

mariox

Hráč

31
14.12.2022 06:34

Ahoj, vyjadrím sa tu, aj cez to všetko, že nie som admin a nemám nijaké väčšie slovo. Je značná pravda, že si narobil dosť blbostí, ktorými si aj možno nejakým hráčom narušil RP a aj keď ťa možno nejaká časť komunity nemá rada, tak si nalejme čistého vína a uznajme, že si nespravil len veci zlé.

Osobne si myslím, že za čias, keď si erpil, tak sa s tebou väčšina hráčov nenudila, taktiež si prispel svojou šikovnosťou a kopu hráčov na servere jazdí autami, na ktorých je tvoj polep a ceľkovo si myslím, že ak nejdeš trolliť, tak je tvoje RP na vysokej úrovni.

Z môjho pohľadu jednoducho medzi komunitu patríš a myslím si, že si mal dlhú prestávku na ponaučenie, takže snáď ti SodvietDog výjde v ústrety a unabn ti dá. 

 

29.12.2022 13:13

Dostaneš jednu poslední šanci. S tím že tě budu hlídat a jestliže uvidím že jsi opětovně dostal ban ať už jenom na hodinu, tak věř že ti jej prodloužím na permanentní. Do večera budeš mít ban sundán, tak si budeš moc rovnou zahrát.


Powered by LeoSight IFS
LT~51