Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ban od @sovietdog


Matejos

Hráč

36
14.12.2022 00:39, naposledy upraveno 14.12.2022 09:27 uživatelem Matejos

Milý @SovietDog ,

Dôvod banu - zero tolerance (podľa mňa nepravom) nechcel som to takto rozoberá no po porozmyslani si stojím za tým čo som sovietovi povedal pri riešení.

 

Milý Soviet budem si stáť za tým že podľa mňa som mu dal priestoru až až, doniesla sa mi informácia, že pán Dylan Zaisťuje bol v tuning menu, ale on nič nerobil pretože som tam prišiel asi 2 minúty po Tom ako tam vošiel.Ja som v tej akcii naozaj nevidel dôvod, niečo riešiť , keď som prišiel podľa mňa dostal priestor. Na reakciu dostatočne dlhý, viem dostal Ban aj on.

Keby prídem a rozstrielam ho. Beriem bolo by to Zero tolerance , ale dal som mu priestor. Ak on bol v tuningu, to som ja vedieť nemohol a do tohto bol v (Normalnej garáži nie v dielní), nevidím dôvod na to aby bol v tuning module. ((Vše je na videu))

Samotná akcia prebiehala dlhší čas, sledovali sme ho po montogomery nejakú dobu no v iných autách. Takže mohol vedieť že po ňom niekto pôjde aj pol hodinu po tom ako sa mu podarilo ujsť.

Následne som ho znovu zbadal v MG, kde som už čakal asi 10 minut s coltom v puzdre(ešte aj voľbu zbrane som zvolil k môjmu statusu keďže mám zranenú ľavú ruku po dni predtým ako mi ju on rozmliaždil )

 

Nehcel som to zahrať tak...niesom človek čo začne hneď strieľať(bezdôvodne) .  Ale nejako sa to vyvŕbilo, když proste začal uťekať, na štýl chickenrunningu,do toho Nofear. ... Nečakal som ani že ho ten náboj realné trafi...Ale áno trafil, očakával som že podá report, preto som si narozdiel od neho spravil video illegalnej činnosti aby som mal záruku toho čo robím.

nenapadlo mi v tom nič iné ako vystreliť, videl ma predtým že mam obviazanú ruku, takže keby ho nechám ujsť,mohol by dokázať kto naňho mieril... a v tom ako som sa chcel pomstiť,mi proste napadlo vystrelenie ako správny spôsob.

((Áno, mohol som sa vykašľať na to, požiadať o void ale v tej situácii to človeku nenapadne a koná))

 

Prikladám video: https://youtu.be/iW9h4v8Eo6g

(RP akce jsou prvé 2 minúty)

Môj cieľ tejto žiadosti: dosiahnutie Unbanu, a vymazanie banu z historie Bánov.

Ďakujem za tvoj čas, a za to že riešiš problémy.(ak bol Ban aj podľa zhodnoteni právom beriem nehnevam sa a ak neprávom taktiež sa nehnevám je to hra a bolo už aj tak dosť hodín, a vážim si čo ako členovia AT pre nás hráčov robíte.

 

Matejos.

Soudruh

Hráč

16
14.12.2022 10:27

Zdar, vezmu to stručně. ( V pracovní době na telefonu.. To je o držku) 

Jen taková malá vsuvka. 

"Garáž není dílna", od kdy se v garáži nedají erpit úpravy? Jestli máš na mysli že tam třeba tunil například něco na motoru, tak to chápu. Ale mohl taky dělat něco kolem kol, spoileru, brzd. Na to dílnu fakt nepotrebuješ. 

Logy od dukkyho nemám tak nevím, co tam dělal. 

U sebe v logu také nic nemám ikdyž jsem stál vedle. Třeba si to jen prohlížel 🤷‍♂️

 

Mě spíš zaráží ten sjezd z dálnice s nízkým bwm po šotolině z kopce a následné skočení z chodníku na asfalt. 

Já ti nevím, žádáš o ub za zero tol. Ale do toho tam vidím nonrp driving v lsku.🤷‍♂️ 

Z jednoho prohřešku se snažíš vykecat a hned provedeš další.  (Safe zone by měla být 50m v okruhu PSA, takže to je asi na AT aby usoudil sám. Jestli PK v garáži bylo v rozporu s pravidly) 

 

 

Neříkám nic, asi není zakázáno používat ooc ale v baru vytvářet ooc situaci?

 

Čest práci. 

Dukkynko

Hráč

7
14.12.2022 10:50, naposledy upraveno 14.12.2022 10:54 uživatelem Dukkynko

Ináč v tom Videu nevidím z mojej strany žiadne Non Rp fear, chickenrunning ,TrashRp aspoň nie v takej miere aby som dostal dáky "extrémny" ban 🤣🤣🤣🤣🤣🤣ale 14 dňový BAN som za to dostal 🤣🤣🤣🤣 RP ide do riadných hovien no😘 Užívajte hrania.

14.12.2022 15:48

Co dělali v té garáži mi je do teď záhadou ale to si ještě prověřím. Nic méně nevidím důvod proč by se ti měl ban smazat z historie když je právem. Na videu které přikládáš je vidět že jsi vešel a začal jsi do něj střílet během pár vteřin (to že  začal nesmyslně utíkat jde samozřejmě na jeho tričko). Ale na tom stejném videu si také můžeme povšimnout toho jak jsi kopl Dylana do hlavy a dál /doc 2. Ovšem jsi ho zase nenechal odpovědět a i tak jsi ho kopl (tady neměl moc na vybranou ale jde o princip). A jako poslední věc tam můžeme vidět to jak píše PMku Pudi aby toho Dylana sledovala, když bychom chtěli tak se to dá hodit pod pravidlo č.24. Takže když to shrnu tak ban v historii ti zůstane a byl zaslouženě a jelikož ti ban vypršel tak tohle téma zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~38

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024