Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unperm


SkyForcer12345

Hráč

5
19.12.2022 11:41

Zdravím, už je to pár měsíců co jsem dostal perma ban za DM. Stalo se to 31.7.2022 14:04
Vím že mám bohatou minulost, ale rád bych si opět přes svátky rád zahrál RP na SA skimo.
Co se týče té situace ohledně DM, cizí postava mi ukradla auto bez RP, nezachoval jsem klidnou hlavu a vytáhl jsem motorovou pilu aniž bych sám eRPil.


O report jsem samozřejmě žádal ale přede mnou bylo dalších 12 lidí (Což mě samozřejmě neomlouvá)
Se všemi důvody k zabanování souhlasím, rád bych se opět vrátil aspoň přes ty svátky když bude dovolená v práci.

 


Touto žádosti bych chtěl požádat o zrušení celého banu.
Poučil jsem se ze svých chyb a myslím to vážně, zároveň se chci omluvit za moje chování a chci podotknout že jsem se vždy choval adekvátně a nevulgárně vůči AT a ostatním hráčům. Předem děkuji a doufám že se budu moct znovu zúčastnit této RP komunity.

Přeji hezké svátky. 

Takeshi Nakashi                

29.12.2022 09:49

Dobrá, historii nemáš tak obsáhlou a byla to tvá první perma, zruším ti ji. Ať už se to neopakuje!


Powered by LeoSight IFS
LT~19