Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ziadost o skratenie banu Rataj


neznamy#9916

Smazaný účet

2
22.12.2022 16:02, naposledy upraveno 22.12.2022 16:03 uživatelem neznamy#9916

Dobry den, dnes som dostal ban.

 

Popis banu:

takže dnes som održal ban na 8 h z dovodu nonrp drivingu a non rp inj, Išlo vlastne o to že prve som utiekal 2 bengam ktorym som usepšne utiekol potom som sa išiel skryt na letisko a tam bol @Rataj šiel okamžite zamnou po nejak 100 metorv som sa rozhdol že mu zastavim, vystupil von a mal v ruce zbran, kedže som sa ic zlakol tak začal som mu unikat dostal som sa  na skalu nebo niekde ale mal som offroad auto z tej skaly som spadol dole z autom takže porušil som tim non rp driving a non rp inj.

moju chybu si uznavam toto bol moj prvy ban a kedže teraz som doma a chcel by som investovat čo najviac času do skima.

dakujem za pozornost @Rataj

22.12.2022 17:05

Máš pravdu, že je to tvůj první ban (proto jsi také dostal kratší trest). Jsem rád, že jsi si vědom, za co přesně jsi to dostal a že to není v pořádku. V každém případě 8 hodin není příliš dlouhá doba a tento ban ti ponechám, aby ses ze své chyby opravdu poučil. Díky za pochopení.


Powered by LeoSight IFS
LT~34