Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žadost o ub


dom1niic

Hráč

16
22.12.2022 22:15

Zdravím dnes jsem na serveru dostal ban na 48h(2dny) šlo o to že jsme s kamošema stáli před nemocnicí a najednou na nas capek zavolal benga protoze kamos mel za opaskem taser ale nijak ho nepouzival ani nevytahoval pouze jsme sli do nemocnice ale tady capek zavolal fizly prijeli asi 4 pak dalsi 1 po chvili a jeste tam byli ty 2 co nam obklicily auto nez prijeli PSA no pak jsme to sli resit a vsichni co tam byli tak tam psali a ten jeden urcity straznik psal i me klasicke Rp no ale ja sem se moc nedokazal zorientovat jak tam psalo moc lidi a nevedel sem co napsal on me tak sem mu napsal ze to je tezky kdyz tam pise vic lidi tak at neni nastvanej no ale pan straznik se samozdrjeme nastval chapu je to tezke ale ja se snazil no kazdopadne hned mi napsal ze jde psat AT ze prej zdrzuju RP no pochvili sme tam stali a najednou sem dostal ban na 48h Rád bych ub protože si myslím ze straznik mi nedal ani šanci aby jsme to doresili normalne dekuji.@Phobios

24.12.2022 16:09

Ahoj,

Buď ti ban vypršel a pokud né, ber to jako takový dárek odemne, uděluji ti unban.


Powered by LeoSight IFS
LT~19