Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o ub


23.12.2022 00:38, naposledy upraveno 23.12.2022 00:50 uživatelem brooky
  1. Zdravím vás komunito a také zdravím A-T Nějakou dobu zpátky jsem udělal naprostou hloupost a moc dobře vím že trest byl udělen oprávněně.
    Ano to co jsem udělal se trestá permou a není důvod se slitovat nade mnou zrovna.. to chápu, ale skimo mě hrozně baví a rád bych tam hrál zase.

    Omlouvám se za svůj velký prohřešek a omlouvám se tímto všem které jsem poškodil a hlavně se omlouvám přímo tobě @Rataj za to že jsem udělal tuhle velkou chybu.

    Omlouvám se vám komunito za to co jsem udělal protože vím že to nebylo správné a rád bych si s vámi ještě zahrál.

    Chci s vámi hrát a zase s vámi dělat blbosti (samozřejmě v rámci RP) 

    Jsem si jasný že jsem udělal svojí vlastní chybu a dost toho lituju vím že jsem se připojil ke špatné skupině lidi čehož taky lituju kvůli které jsem dostal více než půlku mých banů a toho taky lituju protože jsem si zkazil za 1 historii a za druhé celkově hraní na skimu a taktéž pověst každej mě zná jako člověka co s nima chodil dělat brikule a toho dost lituju nechci mít takovou pověst a chtěl bych si jí napravit ale tomu musim dát nějaký čas proto vás prosím o jednu a poslední šanci se zařadit do normalní hráčské komunity na skimu.


Powered by LeoSight IFS
LT~17

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024