Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


AdamZahorsky

Hráč

20
24.12.2022 12:48, naposledy upraveno 24.12.2022 16:22 uživatelem AdamZahorsky

Dobrý deň & šťastné a veselé vianoce. 

Po nejakej tej dobe čo som dostal svoju výslužku to je perma ban. Som sa rozhodol spísať vec čo sa udialo v ten deň.


6.9.2022 čas 23:26. Ako každý deň som sa vozil na autách drifty šmyky. A tak som zahliadol nabúrané dve auta tak že hodím kuk, dorazím teda pri dve auta nasadnem do prvého pozriem sa či to stojí za vykradnutie alebo nie. Otáčal som sa myšou a na periferií som zahliadol auto s cápkom na streche "/status sedí vzadu" nesmie chýbať.

Ale neboli tí ľudia v aute pri mne, ešte som mal dosť času spraviť čokoľvek. No ale úplná klasika že skimo padá každých 30 minút takže v tejto situácii to nebola výnimka. Pripojím sa teda naspátek páni ma už s otvorenou náručou privítajú, a veľmi rýchlo uvedú do deja "zpátky do auta, zaknul jsem tě tam ic ", "počkaj keď zistim ic že si to ty" fun fact nikoho som stej trojice nepoznal. Ale späť k veci. To že som v ten moment odmietal RPiť si priznávam ale nebudem skákať jak mi kdo povie. Od toho sú tam tí hlavný.

OOC sme sa hádali a som sa dozvedel ešte že "ban", "stihla tě zamknout, padej", "ty si taky magor " Tak jak sa správali ku mne som sa ja správal ku nim, bol som panovačný a jak ma nazvali "Arogantní skimo player" skôr by som to nazval drzý, ale veľká pochvala ktorú si dávam, ja som ich nijako neurazil.

Každopádne riešenie bolo oni podali report, oni poslali logy a ja ban to dáva zmysel. To že som tam stál a admin mohol prísť spýtať sa čo sa stalo som na vlastnej koži zažil minimum krát, ale sú aj taký ktorých to zaujímalo, spýtali sa vyriešlo sa potrestalo sa. Tým nemyslím nič zle na pána Dzardysa medzi tým banom som sním riešil pár reportov a prišiel mi ako v pohode cápek.



odmítání RP - Myslím že nehať si rozkazovať po tom čo mi padne hra a ako ďalej pokračovať v RP by mal riadiť admin a nie hráč.

rozsáhlá historie trestů - Na toto akože pardón ale nehrám tu ani mesiac ani pol roka ani rok. Učíš sa na vlastných chybách. 

Pravidlo 0 - K tomuto ani neviem čo mám povedať ak som pochopil správne to pravidlo. Nehladal som "díry, které pravidla nepokrývají" neutekal som si pri tom RP odpojiť si internet. A taktiež si nepoviem kedy mi padne skimo alebo nepadne.


  •  Týmto prejavom sa chcem ospravedlniť za moje správanie & panovi @Dzardys že take niečo musel riešiť. 


    (Texty vypísané z logov hry niesu usporiadané po poradí tak jak boli písané)

29.12.2022 09:48

Protože sis dal s žádostí práci, byla to tvá první perma a uběhlo dost času, rozhodl jsem se ti unban udělit. Očekávám od tebe nápravu a pochopení pravidel. Můžeš si jít zahrát, užívej.


Powered by LeoSight IFS
LT~30