Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

TV


IxLover

Hráč

1
5.6.2020 15:38, naposledy upraveno 7.6.2020 09:02 uživatelem IxLover

Šlo by o to že nějaký člověk má interier a chce si pustit IC film dejme tomu ale o no to nejde??

Myslím si že by to zlepšilo v interierech rp a bylo by to dobrý kdyby bylo kino a tam by se to pouštělo

 

izerman

Hráč

15
5.6.2020 23:00

přesně toto s TV mají na kingkong konkurenci mě by se to líbilo kdyby se to udělalo jsem pro (snad se nebude konkurence zlobit :D)

Migas747

Hráč

4
5.6.2020 23:50, naposledy upraveno 5.6.2020 23:50 uživatelem Migas747

Nemám nič proti tomuto návrhu ako hráči Artheonu chcete aby mal server na ktorom hráte kvalitný obsah. Už spomínaný konkurenčný server tento skript zakúpil práve od Rataja no skôr ma zaráža, že sa do toho návrhu napísal úplne presný postup alebo návod ako tú telku alebo teda ten skript použiť, konkurencii to určite nebude vadiť, nemá prečo. Ak ste chceli použiť tento návod, stačilo mi napísať na Discord, poprípade sem aspoň uviesť autora alebo odkiaľ si informáciu čerpal.  

Prajem príjemný zvyšok dňa.

 

IxLover

Hráč

1
7.6.2020 09:00

Migas jestli ti to vadi dam to klidne pryc a ten tutorial byl normalne na tom nejmenovanem serveru.


Powered by LeoSight IFS
LT~35

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo