Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Podezření na metagaming, DM - Francesco Greco, A7 a další již neznámí


26.12.2022 13:58, naposledy upraveno 26.12.2022 15:27 uživatelem nereznavzdy

Tímto bych chtěl nahlásit skupinu hráčů, s kterými jsme měli dnes RP akci. Francesco Greco - ten co ujížděl, A7 - jediného u kterého mi to zobrazilo nick.

Z Montgomery nám od někoho přišlo tísňové volání, že okrádají. Jelikož nám raptor již jednou ujížděl, zastavil jsem ho, poté mi začal ujíždět, po dlouhém ujíždění jsme se dostali až tam do LS. Poté jsme jej tam zablokovali, až do zdárného konce, kdy jsme ho zatkli.

Na videu je vidět, že říká "U benzínky v LS". Tím to skončilo, následně jsem ho tam chvilku zajištoval, po chvilce se tam nějak dostali i jeho kamarádi. Ty nás sestříleli bez jakéhokoliv varování či interakce, mě mám pocit ze zádu z baráku.

Pánové si v tomto střílení libují, nejvíc mě udivuje, že jsou i za jiné postavy členy PSA. Jedná se pouze o podezření..

Video

//Warez z editu: Dalšími hráči byli podle logu B1, C1

29.12.2022 10:40

Víc snad netřeba říkat, považuji za vyřešené. Díky za nahlášení!

Až se hráči budou ptát, za co bany byly, tak se sem podívejte vy 4:

@neznamy#8380 @Mono @neznamy#7922 @neznamy#9198


Powered by LeoSight IFS
LT~49

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024