Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


SamoG

Hráč

5
29.12.2022 12:51, naposledy upraveno 29.12.2022 22:38 uživatelem SamoG

Zdravím, dostal som ban za porušenie pravidla 31  a následne za nadávky na admina (priznávam sa, to som veľmi prehnal, za to sa ospravedlňujem Phobiosovi)

Jak to cele začalo ?, začalo to tak že sa napojili dvaja typci ktorí sa rozhodli že budú iným kaziť zážitok z hry, takže začali rozbíjať autá a nadávať na každého okolo idúceho. ktorý potom začali útočiť aj na moje auto a na mojú farbu kože (Rpim Romáka), Dal som report na dvoch pánov a jak je zvykom tak žiadny admin v tom čase nebol aktívny, a keď ma už po 20 minútach prestalo to baviť, nadávky a rozbíjanie môjho auta tak som si dal kuklu nabehol dnu a zabil jedného aj druhého, Podľa mňa Phobios si ten report ani nepozrel a mi dal ban na 5 hodín, čo beriem ale chcel som si to vyjasniť na DC a vysvetliť mu, ale nervy trošku zapracovali za ktoré sa ospravedlňujem a chcel som aby to bolo spravodlivé a oni tiež dostali ban (ja nemám problém keď dostanem ban na určitú dobu ale pre mňa je spravodlivosť prvoradá na každej hre, ale perma ma mrzí)(a ako vidím pani dostali iba na 12 hodín za trolling čo podľa mňa to je trošku malo ale čo ja s tým spravím)

 

Ešte raz sa ospravedlňujem Phobiosovi za urážky na auto atď. viem prehnal som to ale si ma nechcel vypočuť.

Hranie na servery ma baví lebo to hrám s kamarátom ktorý nemá počítač s vysokým výkonom,  Aj keď unban bude zamietnutí tak ďakujem za možnosť zahrať si na servery.

@Phobios❤️

ďakujem za pochopenie SamoG 

 

 

SamoG

Hráč

5
4.1.2023 21:04

@SedliX   

Prepáč že ta označujem ale k žiadosti o unban sa mi už skoro týždeň nikto neozval aj napriek tomu že to Phobios videl 

Za odpoveď vopred Ďakujem                                                                                                                        SamoG

VajkoChlpko

Hráč

57
4.1.2023 22:27

Nezahlcuj zbytočné fórum, k tvojej prihláške sa admin vyjadrí, o to sa báť nemusíš. Tým, že na seba upozorňuješ, ti len klesajú šance, teda, tak to býva zvykom. Ban si dostal iba pred pomerne pár dňami, isto nie je na mieste, aby si tak skoro písal žiadosť o unban a očakával, že ti na to okamžite admin odpovie. Viac prenechávam Phobiosovi.

SamoG

Hráč

5
5.1.2023 00:02

Ja sa nepotrebujem zviditeľňovať, len že ja som hraval FiveM a tam nebolo zvykom odpisovať týždne a mesiace na jednu žiadosť, keďže to je len vizitka serveru že ako si cenia hráčov.

P.S nevšimol som si že som teba označil.

 

 

 

Peace✌️                                                                SamoG

 

5.1.2023 00:22

S ohledem na to, že jsi dostal permanentní ban, je snad zcela pochopitelné, že vyjádření potrvá. Z nějakého důvodu jsi nedostal časově omezený ban, který máme maximálně, pokud vím, omezený na 14 dní. Lze tak očekávat, že permanentní ban do případného unbanu potrvá déle než toto maximum. Phobios má toho času hlášené snížení aktivity - co si budeme, je období po svátcích, na vysokých školách začínají zkoušková období, na středních školách se blíží konec pololetí, v pracovním životě je frmol pořád.

VajkoChlpko je člen helper týmu a vyjádřil se zcela adekvátně. Mohl bych ti dát varování za double-post, nicméně budu považovat tuto odpověď za dostatečné varování s vysvětlením a nedám ti ho.

Pokud se na mě Phobios obrátí, abych řešil žádost místo něj, budu tě kontaktovat. Toho času zůstává tvá žádost v kompetenci Phobiose.

28.1.2023 12:48

Ahoj,

Tvůj ban byl velice oprávněný, zprvu jsi dostal ban za nonRP injuries, kde jsi se oháněl svojí autonehodou do svodidel, zde jsi ovšem spadl ze 4 metrového mostu a nejspíše to trefil do jeho podpůrného sloupu.Následný permaban jsi obdržel za krásné zprávy, které jsi mi vypisoval do soukromých zpráv na discordu. Věřím že když tě pustím už se polepšíš, uděluji ti unban.

Měj se hezky.


Powered by LeoSight IFS
LT~47