Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ŽÁDOST O UNBAN @Dzardys


Daniel2002

Hráč

6
29.12.2022 19:53

Žádám o unban.

BAN BYL UDĚLEN CCA MĚSÍC A NĚCO ZPĚT A DAL JSEM SI PAUZU A NASTUDOVAL SI JAK SE CHOVAT NA RP SERVERU.

Jde o to že jsem s prominutím blbec a byl u mé garáže hráč a nechtěl odejít a byl zvláštní nevěděl jsem co tam dělá tak jsem ho zastřelil...

Upřímně jsem to dělal tzv. nepřemýšlel než něco udělám. 

Mrzí mě to vzal jsem si z toho další zkušenosti.. Skimo RP je můj první RP server a ještě se mám stále co učit.

Mrzí mě to a střílet budu pouze v sebeobraně pokud někdo půjde po mě. Omlouvám se všem za to že je to se mnou těžké a ano vím že neznalost pravidel NEOMLOUVÁ. Mrzí mě to a už se to nestane. Poprosil bych bud o unban nebo zmírnění z Permy třeba na pár dní, A chápu @Dzardys že mi ban udělil a nedivím se mu. Omlouvám se za mé chování ještě se učím. Předem děkuji za odpověd a všem přeji krásný den. Daniel 2002.

 

A krásné prožití svátku všem! Hodně štěstí,zdraví,lásky,peněz a pohody do noveho roku!

 

29.12.2022 20:24

Máš podanou žádost u SedliXe, v tom případě nechápu, proč si ji podáváš i u mě. Nebudu ti řešit žádost, počkej si na SedliXovo vyjádření.


Powered by LeoSight IFS
LT~21