Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadost o unban-SovietDog


Havran

Hráč

16
30.12.2022 15:02, naposledy upraveno 30.12.2022 15:03 uživatelem Havran

Zdravičko žiadam o unpermu od admina soviet dog pokial sa to zatim nejak nezmenila jeho hodnost.

Dobre začneme takzvane od minulosti a moji historii samozrejme tento server byl muj uplne prvy server kde sem sa učil jak a co funguje aj z hladiska pravidel byl sem proste to moc neovladal.

Na tomto servery som začal aj všetko stratil ale chcem sa vratit po 6mesicu co mam permaban sem sa poučil až moc ovladam všetky pravidla RP aj vedlejši proste tento server sa nikomu nedokaže vyrovnat jak z hladiska spracovany a proste scriptu atd.

za tych 6mesicu sem si dal menši pauzu od celeho MTA a učil sa do prodrobna pravidla a rad bych byl keby pan sovietdog aspon vyskušal naposled že nejsu debil a dokazal za tych 6mesicu sa ponaučit.

Moja historia je velmi až velmi pestra jen kvuli mojich chyb co si neuvedomoval.

Nevim jak tento unban napisat nechcu to odnikoho nejak copyrovat alebo neco take beru to všetko uprimne a hlavne ze srdca na tomto servery sem začal aj by som chcel dalej pokračovat len v dobrem a bez banu.

Nenapisal som toho moc ale je videt po dlhšej dobe co sem dostal permu co pro mna znamena ten najväčši trest co sem mohol dostat.

Neviem jak začat neviem jak skončit.

Chcem len aby sa na to kuknul určity admin SovietDog aby aspon trošičku zvažil tento kratky unban a moje menši vyjadrenie po dlhej dobe dakujem.

Havranek.

1.1.2023 23:15

Nějak nejde o kopírovaní ostatních. Vždy někdo od někoho kopíruje.. aspoň to je můj názor, ale nic méně, k té tvé žádosti. Myslím si že jsi dostal možnosti hodně na to se zlepšit obzvlášť po jednom tvém banu, který jsem ti též udělil já. Jednalo se především o pokus o A2A,metu  a vyhrožováním banem. To mohl být ten bod kdy se dáš dohromady a nebudeš to brát na lehkou váhu, jenže taková věc se nestala a i přesto jsi dostal dalších 11 banu. Takže za ne, unban ti neudělám a ještě pro příště na sebe neupozorňuj skrze své přátele.


Powered by LeoSight IFS
LT~33