Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Poděkování za rok 2022 ❤️


31.12.2022 23:45, naposledy upraveno 1.1.2023 01:02 uživatelem Kolpanek

Vážení přátele a komunitko Leosightu! ❤️
Děkuji vám všem za překrásný rok 2022 v této komunitě. Předem říkám, že jsem mírně pod vlivem alkoholu, takže se omlouvám, pokud vám nějaké věty nebudou dávat smysl. Za tento rok jsem prožil skvělé momenty na skimu. Poznal jsem spoustu nových lidí, kteří mi v mnohdy pomohli v mejch těžkých chvíli. Poznal jsem mnoho nových lidí, s mnohými jsem se dokonce i udobřil. Tento rok mi skimo dalo mnoho zkušeností, které jsem mohl využit i v reálném životě. Abych řekl, co mi dalo nejvíce zkušeností, tak ZZS a VSA (kongres, soudy). Možná to teď vyzní divně, ale reálně jsem se naučil lépe vnímat politiku a základy ošetřování. Mno, kdybych nebyl trošku na mol, tak bych se tady více rozepsal, takže se vám převelice omlouvám.. 😂

Nyní bych rád poděkoval osobám následujícím:
@Shade Tobě děkuju, že mi ochotně pomáháš v mými problémy, které občasně mám v reálném životě. RPíme spolu již přes dva roky? pokud se nepletu. 😅 Za tu dobu jsme spolu rpili hodně krát. Máme spousty vtipných zážitků, ale i pár těch né moc hezkých, ale to je v životě normální. Děkuju ti tedy a snad i v tomto novém roce 2023  zažijeme spoustu skvělých věcí. Děkuji ti taktéž za společně hodiny strávené v herní čajovně na Teamspeaku Leosightu.

@Dzardys Tobě děkuju, že si mi naklepal hodně krát rozum do hlavy a musím říci, že díky tobě nemám na skimu ještě permanentní ban, protože to, co jsem kdysi vyváděl byl extrém. Nicméně máme společně taktéž několik skvělých zážitků i z roku 2021. Nejvíce zážitků máme z PSA RP a ještě tehdá když si rpil ZZSku a já HZSku. Nejvíce vzpomínám na tvé začátky v PSAčku, kdy jsem si tě brával defacto aktivně na patroly.. jó, to byla celkem sranda. 😅

@DnOndra Tobě děkuju taktéž za společně RPení PSAčka i za skvělé momentky v CSku.. 😅
Naučil si mě za dobu co se známe RPit PSA na nějaké úrovní, zacož jsem ti neskutečně vděčný. Děkuji ti taktéž za společně hodiny strávené v herní čajovně na Teamspeaku Leosightu.

@Rataj Tobě děkuju za možnost RPit ve vládě. Díky tobě, jsem taktéž dostal mnoho rozumu a taky.. hodně krát si mi pomohl a psychicky si mě podpořil, když mi bylo nejhůře. Naučil jsem se taktéž díky tobě RPit i VSA na nějaké úrovní a to se týče i Kongresu. 

@Bajaja Tobě děkuju za momentální skvělé herní zážitky. Je pro mně ctí s tebou RPit. Každopádně i tobě děkuju za veškerou psychickou podporu.. moc si toho vážím. 🙂

@SovietDog Tobě taktéž děkuji zlatý Soviete za to, že si schopen mě seřvat při mé jakékoliv chybě, která by mě mohla vést k permě. Moc si tě vážím, i když se Tě popravdě bojím..😂😂 

Děkuji i všem, které jsem nezmínil za rok 2022. Mám vás všechny rád a díky vám, se cítím na Leosightu šťastný. Jste moje virtuální rodinka.. 😅❤️

Udělal jsem takové menší videjko, kde jsem dal pár svých screenu z RPčka a jedno spšel videjko z dnešního dne.  😅  (Tak, nakonec tohle video sem hodím později, render nějak zlobí... 😂) - (6) Poděkování za rok 2022 - LeoSight - YouTube

No nic, tak nazávěr vám přeju hodně štěstí, lásky a HLAVNĚ toho zdravíčka do nového roku.. mějte se. ❤️ 

31.12.2022 23:47

Šťastný nový rok Kolpy❤️🤝

Shade

Hráč

49
1.1.2023 00:03

Šťastný nový Rok bratře, jsem moc rád že jsem tě poznal, jsi fajn kluk a mám tě rád. V Roce 2023 toho bude ještě víc než v předešlém! To si piš! 💪😁


Powered by LeoSight IFS
LT~49