Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o vysvětlení banu - @SovietDog


neznamy#9861

Smazaný účet

4
1.1.2023 02:04, naposledy upraveno 1.1.2023 03:19 uživatelem neznamy#9861

Ahoj, nečekal jsem, že se sem někdy dostanu, ale budiž, nechápu za co jsem svůj ban dostal, chápu, že za NonRPFear, ale co jsem v tu chvíli porušil? Nevěděl jsem, že něco takového na serveru je, jelikož jsem dříve RPil někdě, kde nějaké RPení strachu nebylo... Mohu poprosit SovietDoga aby se mi případně ozval na discord - Saguárek#5891 a tam semnou můj ban probral? Případně dostat nějaké zaučení od místních helperů? Opravdu nevím, že tam něco takového je a co jsem konkrétněji udělal, děkuji.

Saguarek out </3


@SovietDog

Spoiler

Artistiques

Hráč

32
1.1.2023 02:18

Ahoj, ban ti vysvětlit nemůžu, nemám k tomu podklady (leda že by jsi měl video nebo mi poslal log), nicméně rád ti vysvětlím jak to s tím pravidlem je, v přípsdě zájmu mi napiš na discord Trnass#5170, pokud to nepůjde tak využij kontaktní formulář na mých stránkách a já se ti ozvu ;) 

1.1.2023 02:35
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Artistiques

Hráč

32
1.1.2023 03:07

Jak jsem psal, pokud chceš něco vysvětlit napiš mi 😄 od toho tu jsem 😁

1.1.2023 20:52

Dostali se mi do rukou přesněji dvě video, kde tě okrádají a byl tam nulovej fear. To že jsi o tom pravidlu nevěděl už tak nějak není moje věc. Neznalost pravidel se neomlouvá ale jestli se necháš přezkoušet u helpera hned potom co vejdeš do hry, tak uděláš jenom nejlíp. Doporučují se hned po připojení upozornit v /hc o tom že se chceš nechat zaučit. Ban ti právě teď shodím.


Powered by LeoSight IFS
LT~40