Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Náhlášení hráče - Davis Johnson


Streexy

Hráč

23
3.1.2023 17:09

Ahoj, tímto příspěvkem bych chtěl nahlásit hráče  Davis Johnson za obchodní podvod...

Stalo se to takto, byl jsem v Montgomerry u PSA stanice, náhle ke mně přišla osoba jménem  Davis Johnson a zeptala se mně jestly nechci koupit garáž tak jsme se chvilku bavily atd... Pak jsme jely do LS na již zmiňovanou garáž, jelikož jsem si jí chtěl prohledénout, když jsem si jí prohlédl tak sem řekl že se mi líbí a řekl jsem osobě jestly mi jí neprodá za 300 K, osoba řekla že mi jí prodá ale za 320 K, řekl jsem že souhlasím. Následně jsem jel do banky a osoba též někam jela ( nejspíš pro zbraň ), v bance sem vybral 320 K ( něco málo jsem ještě mněl u sebe. Přijel jsem na garáž, zde na mně již osoba čekala, ptal jsem se jí tedy jestli za těch 320 K, osoba řekla že ano, když jsem napsal /me podává obálku ( ve které byli peníze ) tak si osoba nandala šátek a vyndala Glock... No konec si už všichni dokážou domyslet...

Důkazy z mojí strany jsou logy z celé RP akce, od střetnutí s osobou v montgomerry až po chvíli kdy mně nechal odejít ( samozřejmě bez peněz ). Hráč mi do OOC chatu tvrdil že dokonce celou RP akci nahrával, takže důkaz z jeho strany může být video, které na žádost někoho z AT MUSÍ poslat...

Logy: 

1. část ( LeoSight.cz - Herní portál )
2. část ( LeoSight.cz - Herní portál )

To bude asi tak vše, pokud bude nahlášení schváleno tak bych byl rád za VOID RP AKCE a navrácení peněz...


S přáním hezkého a klidného dne 

- Streexy

5.1.2023 13:37
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
5.1.2023 17:41

Logy jsem si prošla, hráče potrestala 24h dlouhým banem a ukradenou částku ti vrátila na účet.
Snad je takhle vše v pořádku. (:
Uzavírám.


Powered by LeoSight IFS
LT~38

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo