Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


ratatujisk

Hráč

21
6.1.2023 23:31

Takže ja by som mal otázku na pána Dzardysa zaco som dostal Ban za Trash RP. Keďže som si zrážku auta zarpil. Ak je myslené to že som ťukol motorkára a išiel ďalej ale neviem či som mal ísť motorkárovi dať prvú pomoc keď som mal Kac-PDW a k tomu som mal ozbrojeného typka v A8 za zadkom. Tak by som sa chcel spýtať aký Trash som urobil diky .

VajkoChlpko

Hráč

58
6.1.2023 23:34

Pokiaľ si si zaerpil tú zrážku v štýle "Buchol sa o palubovku", tak už vieme kde je ten pes zakopaný. Dnes je to moderné, že sa hráči vyhýbajú poriadnemu erpeniu injuries, namiesto toho sa snažia z toho vykľučkovať týmito chabými praktikami. Prípadne cukanie pásov... 

6.1.2023 23:38, odstraněno 6.1.2023 23:48 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

ratatujisk

Hráč

21
6.1.2023 23:49

@VajkoChlpko tak diky za info už som to pochopil nabudúce keď nastane takáto situácia si to viac rozpisem aby to malo kvalitu prajem pekný večera ospravedlňujem sa za zbytočnú žiadosť .


Powered by LeoSight IFS
LT~30