Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o UnPermu


JaroslavVanek

Hráč

14
7.1.2023 16:39, naposledy upraveno 7.1.2023 16:43 uživatelem JaroslavVanek

Omluva a žádost o UnPermu

 

 

Omlouvám se za své chování na SkimoRP. Pochopil jsem, že jsem udělal chybu a ostatní jsem tím způsobil újmu. Je mi to velmi líto a chci se omluvit za své chování. Věřím, že jsem se poučil ze svých chyb a budu v budoucnu více ohleduplný k ostatním hráčům na serveru mám rozjíždějící se firmu a moc rád bych v tom chtěl pokračovat vyzkoušel jsem plno jiních rp serveru dokonce i na Fivem ale žádný z nich není na tolik dobrý jako je skimo proto žadám o UnPermu 

 

ban jsem dostal proto že jsem odvážel auta odtahovkou a když jsem vezl jednu dodávku tak jsem použl příkaz /tlock abych do něj mohl sednou a odtáhnout koukl jsem do inventáře auta a viděj jsem ji plnou zbraní následně jsem ji odvezl do své garáže a všechny zbraně jsem z auta ukrad v ten samej den se stala ještě jedna záležitost ve které jsem měl rp v porádku jenže v tu chvíli admin řešil ty zbraně a jak vyděl že na mě jsou ještě další reporty tak mi dal permu chci tu zduraznit že adminovi nic nezazlívám a na druhou stranu jsem rád že mohl jsem si mohl uvědomit že to co jsem udělal bylo prostě moc 

 

ta druhá záležitost byla ta že jeden típek z kterím jsem dělal koks tak se vyboural a přijelo tam psa byli jse opřený o psa auto a psačko mi prohledával dodávku měl jsem v ní 2 bedny koksu a jednu T2 zbran típek prohledával zadní prostor dodávky tak jsem zarpil do /do že tam jsou 2 bedny koksu v tu chvíli ten druhej típek začal utíkat a psačko jelo za ním vzal jsem příležitost a nasedl do auta a začal ujiždět naháněli mě típci kteří tam k te bouračce dojeli začali nahánět a tak jsem zastavil a vyndal zbran z dodávky zbran byla na sedačce proto jsem ji nerpil do du protožeon kontroval zadní prostor ne kabinu no vzal jsem tu zbran a začal strílet po tom autě co mě nahánělo 

logy : https://leosight.cz/logs/w6XGpHQyAx

 

11.1.2023 10:50

Ahoj, máš hodně bohatou historii a porušení pravidel v ten den bylo poměrně závažné. Myslím, že si na unban ještě můžeš chvíli počkat. Zkus to za měsíc. Prozatím zamítám - nemyslím si, že byla délka trestu dostatečná.


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo