Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Viktoriya (scor)


tadeas14cz

Hráč

0
8.6.2020 11:25, naposledy upraveno 8.6.2020 11:44 uživatelem tadeas14cz

Takže abych se vyjádřil k stížnosti na mě tak chci říct to že sem opravdu musel odejít mám mnohem důležitější věci na práci než jen hrát nemohu za to že tu jste všichni nolifeři a neděláte nic jiného než jen hrajete. Pokud napíšu  musím prostě jít a hotovo tak ten druhej by to měl respektovat a ne že mi tam bude vyhrožovat že budu mít horší trest atd. A pokud mi dáte bezdůvodně trest tak asi není něco v pořádku hold je to v prd*li když sou admini a ostatní hráči malé děti(neříkám že jsou děti všichni někteří sou v poho)které si tam hrajou na něco víc. Je docela smutné že jde artheon no víte kam když na to Paradoxx kašle tak to dopadne jako se skimorp. Tož ode mne vše přeji pěkný zbytek dne

sandlerino

Hráč

39
8.6.2020 11:43

Odpojil jsi se z RP Akce, došlo tím k porušení pravidel a byl jsi za ně potrestán. Pokud doopravdy potřebuješ opustit RP akci, stačí si podat report a administrátor nebo support se se ti bude věnovat. 

Stížnost se zamítá, prosím o lock.

 

tadeas14cz

Hráč

0
8.6.2020 11:45

Vy ste asi blbý nebo fakt nevím ja prostě musel jít a hotovo zdar

arciCZ

Hráč

32
8.6.2020 11:49

A ty jsi asi hloupý, tvůj aktuální trest je prodloužen z důvodu urážek členů Admin Teamu o 30minut, čímž to dělá 150minut. Přeji krásný a příjemný den.


Powered by LeoSight IFS
LT~50