Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na supporta Sandlera.


Kenny15

Hráč

19
8.6.2020 12:12

Vážení přátele a kamarádi.

Nacházíme se v nepříjemné situaci. Mám zde stížnost na Sandlera. Od té doby, co dostal práva na serveru, katastrofa. Jeho chování je naprosto neadekvátní, nepříčetné, myslí si o sobě bůhví co, dělá frajera.

Já si myslím že takový člověk, nemá ve Staff Teamu co dělat!

Byla podána stížnost na Scora. Člověk, který musel náhle opustit RP, z toho důvodu že si ho otec zavolal na práci. Kde v tomhle vidíte problém? Já nikde. Opravdu si myslíte že to byla výmluva? Ne, nebyla. Já jsem u toho byl, byly jsme spolu na Discordu, když si ho otec volal na práci. 

Takže dospívám k závěru, aby byl Scor řádně potrestán za to, že nedovolil člověku, z OOC důvodu, opustit RP.

Dále požaduji, aby byl Sandler ZBAVEN svých práv na Artheonu.

arciCZ

Hráč

32
8.6.2020 12:58

Ahoj, je to chyba jeho, nemá si rozehrávat RP když bude muset končit. Následně dle screenu je vidět že už byl na cestě do cely a tam by se mohl odpojit. Z tohož důvodu je to pouze a jen jeho chyba tím že se chce vyhnout IC Trestu, obdržel za to OOC Trest. Viz Screen.

Z tohož důvodu se stížnost ZAMÍTÁ.

sandlerino

Hráč

39
8.6.2020 12:59

1. Stěžuješ si OOCly na ICly chování. 

2. Stížnost na Scora byla konzultována s Arcim a sám mi řekl, že tam mám napsat přesně to, co pod tou stížností je.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~52